Denník SaS


Billboardy (všetky)

Sulík: Dobrá vôľa mi nechýba

Považujem za prirodzený krok, že po voľbe predsedu strany došlo k zmenám na postoch podpredsedov. Republiková rada rozhodla na základe môjho návrhu. Ako predseda strany som dal ním najavo, s kým chcem úzko spolupracovať na základe vzájomnej dôvery. Tento postup je logický a legitímny.

Megaškandál na rezorte kultúry

Hrozí, že slovenská kultúra príde o desiatky miliónov eur na základe protiprávneho konania ministerstva kultúry v projekte digitalizácie kultúrneho dedičstva.

Hlúpe a nebezpečné rozhodnutie na Cypre

Eurozóna spravila na Cypre to najhlúpejšie a najnebezpečnejšie rozhodnutie. Daň, ktorú vymysleli ministri financií Európskej únie, v skutočnosti nie je daň. Oveľa viac sa hodí definícia znárodnenia časti všetkých úspor. A pritom časy kolektívnej viny sú už dávno za nami. Toto rozhodnutie otriaslo dôverou v menu euro.Za tento hlúpy nápad zahlasoval na Ekofine aj náš minister financií, Peter Kažimír. Týmto ho vyzývame, aby vysvetlil, čo ho k tomuto poburujúcemu hlasovaniu viedlo.Stojíme si za tým, že slovenský daňovník sa tohto nebezpečného a likvidačného zachraňovania nesmie zúčastniť.

Novozvoleným predsedom SaS je Richard Sulík

Na dnešnom Kongrese SaS v Prešove sa stal predsedom strany Richard Sulík. Na Kongrese sa zúčastnilo 257 členov strany. Richard Sulík získal 134 hlasov. Jeho protikandidát Jozef Kollár 121 hlasov.

Bratislava chce riešiť výtlky ďalším zadlžovaním

Čudná gymnastika s pracovnou zdravotnou službou

Najnovší diverzný čin Ficovej vlády