Denník SaS


Billboardy (všetky)

O bezpráví v tejto krajine

Je Slovensko právny štát? Je evidentné, že na Slovensku neplatia zákony pre všetkých, a že občania sa delia na rovných a rovnejších podľa toho, koľko majú peňazí a do akej papalášskej rodiny sa narodia. Prípad Mrázovci vs. Gašparovičovci je toho exemplárnym dôkazom.

Škandál - smeráci sa dnes rozhodli násilím zavrieť opozícii ústa

Poslanci za Smer dnes uznesením presadili, že osobitný kontrolný výbor sa už nebude zaoberať kauzou tunelovania VSS

SaS podáva trestné oznámenie

SaS podáva trestné oznámenie za vynaložené peniaze na právnikov v spore s vlastníkom zdravotnej poisťovne Union. Suma, ktorá bola štátom za právne služby vyplatená, je absurdne vysoká.

Rozvod by mal byť slobodným rozhodnutím dvoch ľudí

Ak spolu manželia už nechcú žiť v manželstve, musia mať možnosť, aby si vzájomné intímne vzťahy vyriešili bez zásahu štátu.

Kauza tunelovania VSS pokračuje

Z dnešného vystúpenia ministra Glváča na výbore vyplýva, že buď o ničom nevie, alebo niečo kryje a marí vyšetrovanie, povedal Ľubomír Galko.

SaS: Ak minister obrany neodvolá Skuhru, zahájime proces odvolávania ministra

Ministra Glváča sme niekoľkokrát vyzývali, aby okamžite postavil riaditeľa VS Ľubomíra Skuhru mimo službu. Dodnes tak nespravil.

SaS: Dekriminalizácia marihuany už nie je tabu

Poslanci NR SR dnes schválili druhú šancu na slušný život ľuďom pristihnutým s drogou pre vlastnú potrebu. Schválenie novely Trestného zákona je dobrým znamením toho, že dekriminalizácia marihuany už nie je tabu témou. Sme presvedčení, že bez našej osvety by tomu tak nebolo.

Nechcené fondy zarobili najviac

V indexových fondoch v II. pilieri sa zhodnotili investície sporiteľov o viac ako 20%.

Smeráci len predstierajú záujem na vyšetrovaní

Každým dňom sa ukazuje, že pomaly všetci na rezorte i v tajných službách vedia o niekdajšom vyšetrovaní podozrení z tunelovania vo VSS. Za tých niekoľko dní, keď sa smeráci a ich nominanti sprvu tvárili nechápavo a vec bagatelizovali, je to posun.

Galko: Glváč o tunelovaní vedel

Vedomosť Glváča o tunelovaní VSS dokazuje dokument, pod ktorým je podpísaný súčasný minister obrany. Ide o zrušenie disciplinárneho rozkazu proti bývalému šéfovi vojenského spravodajstva, ktorý podpísala bývalá premiérka Iveta Radičová.

Ľ. Galko: Skuhra ani Glváč by nemali zostať vo svojich funkciách už ani minútu

Na Ministerstve obrany sú tak závažné podozrenia z krytia zločinu, že by riaditeľ Vojenského spravodajstva (VS) Skuhra aj minister Glváč mali ísť okamžite preč.

SaS: Vyzývame Fica, aby odvolal ministra Glváča

Máme pred sebou obrysy ďalšieho škandálu. Je to škandál o zneužívaní moci;škandál, ktorý spochybňuje Slovensko ako dôveryhodného člena NATO.

Smer zvyšuje zdravotný odvod zo zisku

V novele zákona o zdravotnom poistení sa zvyšuje maximálny vymeriavací základ pri podieloch na zisku, z ktorého sa platí zdravotné poistenie.

Slovensko - čierna diera korupcie

Za Mečiara bolo Slovensko čiernou dierou Európy, za Fica je čiernou dierou korupcie.Svedčia o tom aj výsledky najnovšieho prieskumu poradenskej spoločnosti Ernst & Young z ktorých vyplýva, že Slovensko je tretia najskorumpovanejšia krajina v Európe.

Je Ficova vláda len obeťou podvodu Grandwood?

Strana SaS už dvakrát informovala o možnom tunelovaní verejných zdrojov v prípade spoločnosti Grandwood Holding s.r.o. .