Denník SaS


Billboardy (všetky)

Prečo nikto za tunely nesedí v base?

Predseda SaS Richard Sulík a poslankyňa Lucia Nicholsonová objasňujú pozadie vyšetrovania tunelov v zdravotníctve. Indície už ani nemôžu byť jasnejšie a aktéri nápadnejší.

Opoziční poslanci prijímajú výzvu

Richard Sulík, Alojz Hlina, Igor Matovič a Daniel Lipšic dnes na tlačovej besede prijali výzvu premiéra na vyriešenie problému schránkových firiem, ktorý vedie až ku katastrofálnemu rozkrádaniu v zdravotníctve, a pravdepodobne nielen tam. Objavila sa firma Pavla Pašku, ktorá s jediným zamestnancom vykazuje obrovský obrat práve v čase, keď vládne Smer. Preto by sa všetci, ktorí nesúhlasia s rozkrádaním svojich daní, mali stretnúť zajtra na Námestí SNP.

Sulík: Odvolajme Junckera

Ako sa v Európskej únii využívajú zámienky na zavedenie harmonizácie daní, ktoré v konečnom dôsledku len zhoršia podnikateľské prostredie na Slovensku. Človek s dvojitou morálkou nemá čo byť členom Európskeho parlamentu.

Premiéra nezaujímajú ľudia, prídeme zase na námestie

Všetci, ktorí si hovoria, že aj tak sa nič nezmení, aj tak je to celé zlé a všetci kradnú...všetci máte príležitosť prísť v utorok 25.novembra na Námestie SNP a prispieť k tomu, aby sa to zmenilo.

Galko: Nákupy na ministerstve obrany sa predražujú, rozpočet sa skrýva

Minister obrany Glváč sa po Spartanoch chystá pokračovať v nákupoch, pri ktorých hrozí ďalšia predraženosť. Okrem toho namiesto transparentného rozpočtu skrýva ešte aj to, čo bolo doteraz odkryté.

Vyjadrenie k odstúpeniu Pavla Pašku

To, že odstúpil Paška, je fajn. Pravidlá sú však nastavené tak že ho len vymenia za iného "Pašku". Tieto pravidlá treba zmeniť. Navrhneme zmeny zákonov tak, aby schránkové firmy nemohli obchodovať s našou krajinou.

Kto ide do Bruselu?

Richard Sulík dnes vyžreboval výherkyňu výletu do Bruselu, ktorá správne odpovedala na súťažné otázky ankety. Gratulujeme Katke Králikovej a jej manželovi. Oplatí sa byť Priateľom slobody.

Ľubomír Galko: Prečo má byť Pavol Paška odvolaný

Opozícia sa spája v snahe zabrániť ďalším smeráckym zverstvám

Ako odstaviť Pašku od zdravotníctva

Výzva na odvolanie Pavla Pašku

Jedno malé chápadielko smeráckej chobotnice bolo odseknuté, ostatné veselo fungujú ďalej a parazitujú na nešťastí občanov Slovenskej republiky.

Návrh na odvolanie ministerky zdravotníctva

Strana SaS dlhodobo upozorňuje, že jednofarebná vláda Smeru riadi túto krajinu zle. Štát spravuje neefektívne, populistickými rozhodnutiami korumpuje voličov zo slabších sociálnych vrstiev, no pritom systematicky likviduje strednú triedu a podnikateľov, ktorý tieto korupčné hody majú zaplatiť. Na koho však nikdy nezabúda, sú smerácki funkcionári a mecenáši.V pôsobení ministerky zdravotníctva Zuzany Zvolenskej sa vzácne skĺbia všetky tieto tri „cnosti“ Smeru. Zdravotníctvo je čiernou dierou, v ktorej sa strácajú peniaze.

Jozef Mihál k vzniku ČSR

Peter Osuský k vzniku ČSR