Denník SaS


Billboardy (všetky)

Kradnutie v zdravotníctve má ďalší rozmer

Opoziční poslanci podali trestné oznámenie. Ututlávanie kradnutia Smerákov sa dostáva do ďalšej roviny. Aj nespokojní občania už majú príležitosť, aby vyjadrili svoj názor, a to už dnes o 17:00 na Námestí SNP v Bratislave.

Ďalšie verejné obstarávanie á la Smer

Vládnu stranu nezaujímajú životy pacientov v nemocniciach, ktoré spravuje. Zaujímajú ich len tendre, predražené obstarávania, aby mohli ryžovať. Tu je ďalší príklad.

Platiť by mal Gašparovič

Opozičné strany SaS, OĽaNO, Nova a Občania vyzývajú Jaromíra Čižnára, aby zvážil odchod z funkcie generálneho prokurátora a prenechal post Jozefovi Čentéšovi, ktorý mal byť podľa Ústavného súdu SR vymenovaný za šéfa prokuratúry. Zároveň vyzývajú bývalého prezidenta Ivana Gašparoviča, aby zaplatil Čentéšovi 60.000 eur, ktoré mu súd prisúdil za to, že boli porušené jeho práva, keď ho Gašparovič nevymenoval za generálneho prokurátora.

SaS má ďalšiu novú posilu


SaS ako stabilná strana s najlepším programom má vo svojich radoch ďalšieho odborníka. Politológ a prorektor UMB Martin Klus sa bude v SaS zaoberať zahraničnou politikou a volebným systémom.

Opozícia upozorňuje na tunelovanie v lesníctve


Už aj Lesy SR sa namočili do praktík vládnej strany Smer, ktorá sa neštíti ničoho.

Mladé pušky spolupracujú naďalej

Premiér si "vypýtal" ďalšiu spoluprácu pravicových strán, a tie promptne odpovedia. V utorok o 17:00 na námestí SNP v Bratislave.

SaS vie, ako zlepšiť podnikateľské prostredie

Politika SaS nie je len o kritizovaní, ale aj o predkladaní návrhov. Máme 7 opatrení, ktorými chceme výrazne znížiť neplatenie faktúr.