Denník SaS


Billboardy (všetky)

Poliačik a Osuský iniciovali prieskum na trenčianskej univerzite

Problémy na Trenčianskej univerzite A. Dubčeka pretrvávajú a poslanci za SaS chcú pomocou poslaneckého prieskumu zistiť, čo sa deje.

Ako hospodári minister hospodárstva

Opoziční poslanci I. Matovič, D. Lipšic a R. Sulík poukázali na ďalšiu kauzu z dielne vládneho Smeru, pri ktorej daňoví poplatníci pravdepodobne prídu o viac ako 60 miliónov eur.

Čo s Gréckom?

Čo sa stalo, že stíchli reči o tom, ako záchrana eura nemá alternatívu, Grécko musí byť zachránené a za žiadnu cenu nemôže opustiť eurozónu...?

Kto vyhrá cenu "Most roka"

Podmienky súťaže: 200m už postavený most, najnižšia cena, dobré referencie. Výherca: len 140 metrový most, cena o 45 miliónov eur vyššia ako konkurent, 2 spadnuté mosty v ČR (vyšetruje sa smrť 8 ľudí), jeden popraskaný v SR. Blahoželáme - OLAF prijal náš podnet na prešetrenie.

Plánovaný obchvat Bratislavy nemusí plytvať ďalšími miliardami

Slovensko má dnes na stole PPP projekt, za ktorý máme celkovo zaplatiť 4-4,5mld. Vláda zadĺži naše budúce generácie na 30 rokov. Ich to už trápiť nebude, ale nás to trápi, pretože sa na tomto projekte dá ušetriť 3,5 miliardy.

Prečo potrebujeme 2. pilier

Politici, ktorí sú dnes pri moci, nemajú schopnosť rozmýšľať ďalej ako po najbližšie voľby. O 25 rokov 1. pilier nebude schopní platiť dôchodky tým, ktorí dnes pracujú. 2. pilier bolo vizionárske rozhodnutie, ktoré by situácii pomohlo, keby ho Robert Fico svojimi diletantskými zásahmi nepoškodil. Riešenie nie je zlikvidovať 2. pilier, ale budovať silný sporivý systém, aký majú aj ostatné krajiny.

Poslanecký klub SaS opäť ožil

Do poslaneckého klubu strany Sloboda a Solidarita vstupujú noví poslanci Juraj Droba a Eugen Jurzyca. Vítame tieto dve cenné posily a tešíme sa na spoluprácu!

Vieme, čo urobiť, aby Slováci volili

Nová posila tímu SaS Martin Klus sa už činí a predstavuje účinné zmeny vo volebnom systéme, ktorými sa dá predísť blamážam, akou bola napríklad neúčasť Slovákov v posledných eurovoľbách.
Archív