Denník SaS


Billboardy (všetky)

Kauza Váhostav pokračuje

Trestné oznámenie je ďalším, nie však posledným krokom

Orgány činné v trestnom konaní musia čo najskôr začať vyšetrovať niekoľko trestných činov. Robert Fico mal zmenu ako na tácke. Jana Kiššová zo SaS podávala návrhy konkrétnych riešení, žiaľ, cez kolesíkov neprešli. O ďalších krokoch budeme informovať.

Opoziční lídri podávajú trestné oznámenie: Váhostav patrí podvedeným, nie Širokému!

Líder hnutia OĽaNO Igor Matovič, predseda strany NOVA Daniel Lipšic a podpredseda strany SaS Ľubomír Galko podávajú trestné oznámenie v súvislosti dianím vo firme Váhostav. Tvrdia, že štatutárne orgány Váhostavu spáchali hneď niekoľko trestných činov.

Opravujú vlastný zlý zákon...na ešte horší

> Vláda už počíta s tristo miliónmi, ktoré dostane od ľudí nahuckaných za vystúpenie z druhého piliera. Jozef Mihál sa zaväzuje napraviť tento ideologický hyenizmus pri prvej príležitosti.

Čo dokáže drahá elektrina

Smerácky nominant na ÚRSO dlhodobo chybuje, až zlyháva. Výsledkom sú katastrofálne vysoké ceny za elektrinu, ktoré okrem zdierania domácností likvidujú firmy.

Rozpočet Vojenského spravodajstva je deravé sito

Zlúčením VSS a VOS sa malo ušetriť 19percent rozpočtu. Nepodarilo sa, práve naopak.

Smerovanie zdravotníctva sa napriek sľubom nezmenilo


Čo sa zmenilo v zdravotníctve, odkedy nový minister Viliam Čislák prisľúbil "čistky"? Okrem toho, že jeho predchodkyňa Zvolenská sa už balí do Bruselu?

Kto je skutočným vlastníkom Vodného diela Gabčíkovo?

Robert Fico nám už pravidelne znechucuje nedeľný obed svojou účasťou v diskusných reláciách. Ale to, čo predviedol včera, je už príliš. Masáž pomocou prinavrátenia Gabčíkova vyvoláva stovky otázok, odpovede neprinášajú.

Opozícia: Dorovnajme dôchodky II. piliera z rezervného fondu

Túto nedeľu bude otvorený druhý pilier. Opozícia hovorí jedným hlasom.

Schránkové firmy budú šafáriť aj naďalej

So Smerom sa nedá dohodnúť. Kolaborácia so Smerom a uzatváranie dohôd s vládnou stranou nikam nevedie. Strana Sloboda a Solidarita apeluje na poslancov strán Sieť a Most-Híd, ktorí sa nechali Smerom oklamať, keď navrhli a schválili pamätné uznesenie o schránkových firmách s tým, že bude pripravený zákon odhaľujúci konečných užívateľov výhod. Smer prečkal verejný tlak a dnes už aj predstavitelia týchto dvoch opozičných strán priznávajú, že nedodrží to, čo sme v uznesení prijali.

Vyšetrovanie kauzy Star EU smrdí

Polícia odmietla trestné oznámenie o tom, že v desiatkach projektov vyhrala jedna malá firma. Zhodou okolností spojená so súčasným ministrom práce Richterom. Dnes sa polícia vykrúca, prekračuje lehoty, rozhoduje na základe akýchsi "porád" a jednoducho...smrdí to. Treba o tom hovoriť, nevzdávať sa a tlačiť na vyvodenie zodpovednosti. Raz to musí prísť.

SaS si uctila pamiatku Borisa Nemcova

Zapálením sviečky vzdali hold a úctu zavraždenému predstaviteľovi ruskej opozície Borisovi Nemcovovi predstavitelia strany Sloboda a Solidarita. Stalo sa tak dnes na spomienkovej akcii pred Veľvyslanectvom Ruskej federácie v Bratislave.