Denník SaS


Billboardy (všetky)

Tajomstvo za 6 miliárd

Cieľom nie je zdravotná starostlivosť pre Bratislavčanov, ale obyčajný biznis model.

Pijavice na verejných peniazoch treba osekať

Smer ako strana, ktorá je súčasťou praxe schránkových firiem a produktom utajených mecenášov, je pre ďalší vývoj Slovenska akurát tak garantom jeho pozvoľného úpadku.

Za kauzu Gabčíkovo je osobne zodpovedný Robert Fico

Upozorňujeme slovenskú verejnosť, že sa blíži ďalšia obrovská platba. A to len vďaka tomu, že premiér si krajinu pomýlil so svojou firmou.

Smeráci zaspätkovali

Opozícia presadzuje jednotný účinný postup

Smeráci už rokujú pomaly sami so sebou, riešenie nenachádzajú, len prichádzajú s neúčinnými rečami a prskajú okolo seba. Opozícia ide v jednom šíku a navrhuje postup, ktorý raz a navždy zabráni "Širokým" vykorisťovať podnikateľov.

Pavol Pavlis sa nikdy nemal stať ministrom

Vstúpiť? Vystúpiť? Zostať? II.pilier otvorený

KONGRES SaS 2015

VIDEOBLOG: Zdá sa, že aj Osuský má k Širokému bližšie ako Fico

VIDEOBLOG: Prečo máme všetci splácať Širokého dlhy?

VIDEOBLOG: Čo má za ušami Čislák

Veľa dôvodov, prečo mal byť odvolaný. Veľa výhovoriek, prečo nebol.

Nové dôkazy o Váhostave

Robert Fico sa snaží v posledných dňoch pôsobiť ako prebudený zo zimného spánku, tvári sa, že práve zistil, že existuje nejaký Váhostav. Skočíme mu na to?

Vyriešme majetkové priznania

Nejasné majaetkové pomery sú problémom. Niektorí politici totiž svoj majetok nevedia/nechcú/nemusia zdokladovať.

Nový daňový systém = chaos

Spomalený, komplikovaný, stratový, predražený, zavedený v najnevhodnejšom čase. Podmienky na odklepnutie splnené.

Kto to vlastne profituje zo schránkových firiem?

Ideme odvolávať Čisláka

Minister Čislák mal šancu ukázať, že chce zmenu, sme však svedkami opaku. Bol zaradený spätný chod. Bolo by preto žiaduce, aby Čislák sám vyvodil zodpovednosť a odišiel. Ak premiér nechce mimoriadnu schôdzu, stačí, ak ho sám odvolá. Možno by sa uľavilo nielen občanom, ale aj jemu samotnému.

TABUĽA PRAVDY

Robert Fico si robí srandu z ľudí po celý rok, nepotrebuje na to žiadny prvý apríl. Preto sa na plote Úradu vlády hompáľa tabuľa s jeho "hrdinskými činmi".

List od Sociálnej poisťovne

Celý národ dostal do schránok leták od sociálnej poisťovne. Čakali by sme od nich, že bude objektívny a bude obsahovať všetky relevantné informácie. Namiesto toho je zavádzajúci a klamlivý.

Kauza Váhostav pokračuje

Trestné oznámenie je ďalším, nie však posledným krokom

Orgány činné v trestnom konaní musia čo najskôr začať vyšetrovať niekoľko trestných činov. Robert Fico mal zmenu ako na tácke. Jana Kiššová zo SaS podávala návrhy konkrétnych riešení, žiaľ, cez kolesíkov neprešli. O ďalších krokoch budeme informovať.

Opoziční lídri podávajú trestné oznámenie: Váhostav patrí podvedeným, nie Širokému!

Líder hnutia OĽaNO Igor Matovič, predseda strany NOVA Daniel Lipšic a podpredseda strany SaS Ľubomír Galko podávajú trestné oznámenie v súvislosti dianím vo firme Váhostav. Tvrdia, že štatutárne orgány Váhostavu spáchali hneď niekoľko trestných činov.

Opravujú vlastný zlý zákon...na ešte horší

> Vláda už počíta s tristo miliónmi, ktoré dostane od ľudí nahuckaných za vystúpenie z druhého piliera. Jozef Mihál sa zaväzuje napraviť tento ideologický hyenizmus pri prvej príležitosti.

Čo dokáže drahá elektrina

Smerácky nominant na ÚRSO dlhodobo chybuje, až zlyháva. Výsledkom sú katastrofálne vysoké ceny za elektrinu, ktoré okrem zdierania domácností likvidujú firmy.

Smerovanie zdravotníctva sa napriek sľubom nezmenilo


Čo sa zmenilo v zdravotníctve, odkedy nový minister Viliam Čislák prisľúbil "čistky"? Okrem toho, že jeho predchodkyňa Zvolenská sa už balí do Bruselu?

Opozícia: Dorovnajme dôchodky II. piliera z rezervného fondu

Túto nedeľu bude otvorený druhý pilier. Opozícia hovorí jedným hlasom.

Schránkové firmy budú šafáriť aj naďalej

So Smerom sa nedá dohodnúť. Kolaborácia so Smerom a uzatváranie dohôd s vládnou stranou nikam nevedie. Strana Sloboda a Solidarita apeluje na poslancov strán Sieť a Most-Híd, ktorí sa nechali Smerom oklamať, keď navrhli a schválili pamätné uznesenie o schránkových firmách s tým, že bude pripravený zákon odhaľujúci konečných užívateľov výhod. Smer prečkal verejný tlak a dnes už aj predstavitelia týchto dvoch opozičných strán priznávajú, že nedodrží to, čo sme v uznesení prijali.

Vyšetrovanie kauzy Star EU smrdí

Polícia odmietla trestné oznámenie o tom, že v desiatkach projektov vyhrala jedna malá firma. Zhodou okolností spojená so súčasným ministrom práce Richterom. Dnes sa polícia vykrúca, prekračuje lehoty, rozhoduje na základe akýchsi "porád" a jednoducho...smrdí to. Treba o tom hovoriť, nevzdávať sa a tlačiť na vyvodenie zodpovednosti. Raz to musí prísť.

Lekár, u ktorého máte bez úplatku smolu

Máte zdravotné problémy? U tohto pána si najprv pripravte "dar". Podávame trestné oznámenie a vyzývame všetkých ľudí, ktorí sa s týmto stretli, aby sa nám ozvali. Presahuje to všetky medze a je najvyšší čas bojovať.

Ako hospodári minister hospodárstva

Opoziční poslanci I. Matovič, D. Lipšic a R. Sulík poukázali na ďalšiu kauzu z dielne vládneho Smeru, pri ktorej daňoví poplatníci pravdepodobne prídu o viac ako 60 miliónov eur.