Denník SaS


Billboardy (všetky)

Boli sme za prezidentom - videoblog Jozefa Mihála

Zákon, ktorý ukladá minimálny dôchodok, považujeme za diskriminačný. Diskriminuje ľudí, ktorý sa rozhodli pre II.pilier. Vládnej strane sa totiž peniaze z II.piliera zídu na predvolebné sociálne balíčky.

Kradnúť sa môže, nie je to trestný čin, odkazuje polícia

Nevypočutie kľúčového svedka a uzavretie najväčšej tunelárskej kauzy v histórii slovenských tajných služieb pokladáme za nonsens. Budeme sa sťažovať a búšiť, kým sa to nevyrieši.

Happyend pre Fica

Váhostav bol tunelovaný vlastným manažmentom. Zostávajú vo funkciách, aby mohli ďalej tunelovať. Zaplatia to z našej spoločnej špajze, do ktorej sa skladáme všetci, ktorí máme účet v banke.

Zlodejov pošlime do basy

Ukradnuté nehnuteľnosti, autá, znehodnotené budovy pre spravodajskú činnosť, prepísané majetky. Toto polícia nepovažuje za trestný čin a preto vyšetrovanie ukončila, halvní podozriví vedú naďalej Vojenské spravodajstvo a ako ctihodní občania narábajú s rozpočtom. To sú mimochodom dane ľudí, ktorí vidia a vedia, akurát, že nemôžu nič urobiť. Odtajnenie spisu je nevyhnutné.

S farbou von - aj šéf NKÚ bude slúžiť Smeru

Smer veľkodušne prehlasoval, že post šéfa NKÚ patrí opozícii. Podmienil to nezmyselnou požiadavkou, že to musí byť jednotný kandidát. Prekvapili sme ho svojou súdržnosťou, a tak si aj tak zvolili svojho "slabučkého hryzkača".

Zrno od pliev

Podhodená ohlodaná kosť od Smeru - voľba šéfa NKÚ - mala za úlohu iba rozhádať opozíciu a odpútať pozornosť od Váhostavu. Stal sa presný opak, opozícia má jednotný postup a ukázali sa len kolaboranti, ktorých nepotrebujeme.

Deutsche Telecom = čistá privatizácia

Premiér slovo "privatizácia" kamufluje výrazom "hľadanie strategických investorov". Deutsche Telecom je však čistá privatizácia a čistý podvod na ľudí.

Oligarchovia si vybrali Iuventu

Objekt, ktorý majú využívať deti na vzdelávanie a voľný čas, má smolu. Stojí v jednej z najlukratívnejších okalít Slovenska - bratislavskom Starom Meste. A papalášom je jedno, kde sa budú hrať deti, využívajú vplyvné kontakty na získanie areálu do osobného vlastníctva. Upozorňujeme, že to nenecháme tak, a nebudeme sa len prizerať.

Nevracajme sa do minulosti

Vláda SR ani nevie, čo svojim detinským (a hlavne protiprávnym) rozhodnutím nekomunikovať s médiami spôsobila. Na prípad sa pozrel Brusel.

Smer výnimočne predložil normálny zákon. Aj sme ich pochválili, lebo pre sporiteľov v II.pilieri bol fajn - a to sme nemali robiť. Minister Richter sa plesol po čele a narýchlo spískal novelu, ktorá zo zákona robí obyčajný diskriminačný pamflet.

Opozícia ťahá za jeden povraz

Premiér Fico si myslel, že podhodením témy šéfa NKÚ rozháda opozíciu. Chyba lávky, pán premiér! Stojíme v jednom šíku proti vám a za občanov.

Chceme, aby ste mohli voliť cez internet!

Voľby v kamenných miestnostiach do papierových urien patria do doby kamennej. Mladí Slováci chcú voliť cez internet.

4 riešenia migračnej politiky

Migranti sa nás týkajú

SaS: Vládny návrh financovania vedy je obyčajný paškvil

Strana Sloboda a Solidarita navrhuje vláde SR stiahnuť z rokovania materiál „Akčný plán implementácie Stratégie výskumu a inovácií pre inteligentnú špecializáciu SR na roky 2014 až 2016“.