Denník SaS


Billboardy (všetky)

Žiadame vyšetrenie kúpy sedemnástich bytov za jedno euro Mariana Kočnera

V bytovke Five Stars Residence už prebieha vyšetrovanie Ladislava Bašternáka. Svoju úlohu však zohráva Marian Kočner, ktorý sa k bytom za rozprávkovú cenu dostal za jedno jediné euro. Podľa nás tu došlo ku kráteniu daní, štát tak prišiel odhadom o viac ako 600 tisíc eur. “Okrem toho prišiel štát aj o daň zo zisku,” povedal Jozef Rajtár, poslanec NR SR a člen finančného výboru NR SR.

Ďalší nespravodlivý stimul bol odklepnutý ešte pred zostavením vlády

Pár dní po voľbách sa ešte nevedelo, kto bude skladať vládu. Vedelo sa však, komu pôjde mnohomiliónový stimul. Ak tipujete, že firme, ktorá aspoň vytvorí pracovné miesta, tipujete zle.

Mačkopes na obzore

Voľbami ľudia ukázali, že chcú zmenu. Nová vláda však túto vôľu nebude reflektovať.

Richard Sulík pokračuje v europoslancovaní

Náhradníčkou v NR SR je Janka Cigániková.

Preberanie dekrétov poslancov

Atmosféra v starej Národnej rade pri pred preberaním dekrétov poslancov.

Poslanci za SaS sú už naozaj poslanci

V starej budove Národnej rady si dnes novozvolení poslanci prevzali dekréty.

To najlepšie z SaS

Voľby dokázali, že nie sme stranou na jedno použitie. Volič nám dal ešte jednu šancu. Tretia šanca nebude a my si to uvedomujeme. Spravíme všetko pre to, aby sme nesklamali nielen našich voličov, ale ani všetkých voličov pravice.

Slovensko môže mať dobrú a stabilnú vládu

My v SaS sme presvedčení, že na Slovensku môže vzniknúť vláda, ktorej základom bude boj proti korupcii, vytvorenie podmienok na spravodlivé potrestanie tých, ktorí Slovensko rozkrádali, nastolenie vlády zákona, potrebné zmeny v ekonomike, aby počet pracovných miest začal naozaj stúpať a vytvorenie takej vlády, aby sa začalo konečne riešiť zdravotníctvo a školstvo.

Lepší program = lepšia atmosféra

Čo prinesie uvedenie nášho programu ľuďom?

Podpisy na odvolanie V. Tomanovej sú odovzdané

Natália Blahová, Lucia Nicholsonová a ďalší, ktorým záleží na tom, aby sa deti mali dobre, odovzdali podpisy na odvolanie Viery Tomanovej z funkcie Komisárky pre deti.