Denník SaS


Billboardy (všetky)

Absurdné. Holjenčík stále pôsobí na ÚRSO

Boli sme svedkami toho, k čomu viedlo konanie pána Holjenčíka, k akému chaosu a akým škodám bývalý šéf regulačného úradu mnohých doviedol. Na základe čoho pán Holjenčík poskytuje úradu svoje služby, svoju súčinnosť a svoje poradenstvo? Na základe akého mandátu, akého poverenia a akú zodpovednosť za svoje aktivity nesie?

Polícia zastrašuje na politickú objednávku predstaviteľov opozície

Prípad opozičného politika Igora Matoviča je živým svedectvom toho, že Robert Kaliňák sa nezastaví pred ničím a je pripravený použiť akékoľvek, aj tie najšpinavejšie metódy na likvidáciu hocikoho, kto jemu osobne alebo niekomu z jeho politickej partaje stojí v ceste.

Systém finančnej správy opäť kolabuje, treba konať

Vyzývame ministra financií Petra Kažimíra, aby sa konečne prihlásil k zodpovednosti za Finančnú správu, aby sa prestal tváriť, že sa ho tento problém netýka a aby do vedenia Finančnej správy vymenoval namiesto Františka Imreczeho krízového manažéra.

Zákon, ktorý by pomohol taxikárom i spotrebiteľom

Na najbližšiu schôdzu parlamentu predkladáme návrh zákona o cestnej doprave, ktorý ruší viaceré regulácie v taxislužbách a dáva možnosť prepravujúcemu sa slobodne rozhodnúť, aký typ taxislužby si vyberie.

Richter zostáva, ale v kauze Čistý deň nejde len o neho

Na čom premiérovi Ficovi tak záleží, že dokáže takto skompromitovaného ministra naďalej držať vo funkcii?

Stanovisko k zmiznutým granátom

Premiér chce z RTVS zase urobiť slúžku vlády

Posvietili sme si na mečiarovskú privatizáciu SCP Ružomberok

Odpoveď zo strany ministra hospodárstva Petra Žigu bola koncipovaná skôr v duchu, akoby ju písal mečiarovský privatizér Milan Fiľo, akoby to bola ochrana jeho záujmov a nie ochrana záujmov štátu.