Denník SaS


Billboardy (všetky)

Ceny vody na strednom Slovensku letia hore. Bude Fico opäť trhať faktúry a rozkazovať Jahnátkovi, čo má robiť?

Kauza vysokých cien pokračuje.

O bábke v rukách premiéra Fica

Ochrana prírody sa zneužíva na kšefty s pozemkami

Žiadame ministra dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Árpáda Érseka, aby odvolal generálneho riaditeľa Národnej diaľničnej spoločnosti (NDS) Jána Ďurišina pre predražené nákupy pozemkov súvisiace s budovaním obchvatu Bratislavy.

Jaguar Expres by pomohol zamestnať baníkov z hornej Nitry

Vláda nerieši problémy baníkov, ale majiteľov baní. SaS ponúka hornej Nitre budúcnosť nad zemou. Viac prezradili na dnešnej tlačovej besede predseda SaS Richard Sulík, poslanec NR SR a tímlíder SaS pre energetiku Karol Galek a poslankyňa NR SR za SaS a kandidátka na predsedu Trenčianskeho samosprávneho kraja Renáta Kaščáková.

Lex Raši upiera volebné právo občanom

V Košiciach môže po prípadnom zvolení Richarda Rašiho za predsedu Košického samosprávneho kraja nastať absurdná situácia: kompetencie primátora preberie jeho súčasný zástupca Martin Petruško, ktorý v predošlých komunálnych voľbách získal 2300 hlasov, čo je 1,2% voličov v Košiciach.

Dlhová brzda nie je trhací kalendár, vláda ňou nemôže zachraňovať svoje preferencie

Bratislavská koalícia do župných volieb je podpísaná

Otvorený list vláde SR: Účty za energie sú opäť v ohrození

Nominácia poslanca za Smer – SD Ľubomíra Jahnátka na post predsedu Radu pre reguláciu sieťových odvetví je prekvapivá a nevhodná. SaS preto otvoreným listom vyzýva všetkých členov vlády, aby v mene občanov odmietli kandidatúru Ľubomíra Jahnátka a vyzvala členov komisie na aktívne hľadanie nových uchádzačov.

Spoloční kandidáti SaS, OĽaNO a KDH sú dôkazom, že Slovensko má alternatívu

Strany SaS, OĽaNO a KDH spoločne predstavili osem kandidátov na predsedov VÚC. Šiesti prichádzajú zo straníckeho prostredia, dvaja majú podporu spomínaných strán.