Denník SaS


Billboardy (všetky)

Prečo Renáta Kaščáková kandiduje a aká chce byť županka?

Za kandidátkou na predsedu Trenčianskeho samosprávneho kraja Renátou Kaščákovou stojí široká stredo-pravá koalícia strán SaS, OĽANO, KDH, NOVA, OKS, NOVA a Zmena zdola.

R. Fico by mal zakročiť pri odklade nákupu stíhačiek

Žiadame predsedu vlády Roberta Fica, ktorý Slovensko verbálne tlačí do integračného jadra Európskej únie, aby zakročil a reálnymi činmi potvrdil svoje proeurópske smerovanie.

Dvaja Mariánovia Kočnerovia si beztrestne kšeftujú

Poslanci NR SR za stranu Sloboda a Solidarita (SaS) Jozef Rajtár a Ľubomír Galko sa pýtajú, či si Kočner mení trvalé bydlisko tam a späť každú chvíľu, resp. či vlastní dva občianske preukazy.

Slovensko.sk je predražené a nefunguje. Čo navrhujeme?

Pre kauzu havárie systému Slovensko.sk SaS spoločne s OĽANO ohlásili zvolanie série mimoriadnych výborov.

Predstavili sme experta na eurofondy

Odborník Ján Rudolf sa oficiálne stal naším expertom na eurofondy.

NAKA tečie do topánok, dokument je zrazu pravý

Nemohla polícia zabrániť škandálu s eurofondmi na ministerstve školstva, keby riadne vyšetrila podozrenia vyplývajúce z kriminálnej informácie? Pýta sa podpredsedníčka parlamentu Lucia Ďuriš Nicholsonová.

Predstavili sme zákon, ktorý vybaľuje uhlie z alobalu

Informovali poslanci NR SR za stranu SaS, podpredsedníčka strany Jana Kiššová, tímlíder SaS pre energetiku Karol Galek a kandidátka na predsedu Trenčianskeho kraja Renáta Kaščáková.

L. Ďuriš Nicholsonová žiada preveriť pravosť údajnej kriminálnej informácie

Inšpekcia a NAKA sa nevedia dohodnúť, či je dokument, ktorý dostala podpredsedníčka parlamentu Lucia Ďuriš Nicholsonová (SaS), utajovaný alebo vymyslený.

Vláda chce odbrzdiť dlhovú brzdu, sama nevie na čo

Prečo nepodporíme zmenu dlhovej brzdy? Vysvetlili poslanci NR SR za SaS Eugen Jurzyca (tímlíder pre verejné financie) a Miroslav Ivan (tímlíder pre dopravu).

Aktuálne problémy v školstve a riešenia SaS

Na ministerstve školstva, vedy, výskumu a športu vládne chaos, ktorý sa nerieši, a preto sa šíri ďalej – postihuje školy, učiteľov i žiakov, tvrdí poslanec NR SR a tímlíder strany Sloboda a Solidarita pre školstvo Branislav Gröhling.

Aj v Banskej Bystrici dodržíme slovo a zachováme sa zodpovedne

Spoločný kandidát demokratickej pravice na banskobystrického župana Martin Klus: „Môj plán je rokovať s tými, ktorí majú záujem sa dohodnúť a na prelome septembra a októbra sa stať alebo podporiť najsilnejšieho demokratického kandidáta. Dovtedy spravím v kampani maximum pre to, aby som to bol ja.“

V Nitre podporujeme herca Jána Grešša

Čestne konať, odborne riadiť a odvážne meniť sú heslá, s ktorými ide do novembrových Volieb do VÚC spoločný kandidát demokratickej pravice na nitrianskeho župana Ján Greššo.

Slovensko v EÚ podľa Fica alebo pochybná prvá liga

Konkrétne predstavy strany Sloboda a Solidarita o postavení Slovenska v Európskej únii a fungovaní EÚ nie sú o nič menej európske ako básnenie Roberta Fica o akejsi kategórii A, sú však oveľa funkčnejšie.