Denník SaS


Billboardy (všetky)

Systém odloženej DPH zamedzí podvodom Bašternákovcom a Kočnerovcom

Vláda SR má možnosti, ako bojovať proti tomu, s čím sa Slovensko borí v posledných rokoch – boju proti neutíchajúcej korupcii a podvodom. Európska komisia už na konci minulého roka predstavila nový systém výberu DPH, ale slovenská vláda nekoná. Vyhlásili to predstavitelia strany Sloboda a Solidarita (SaS) Richard Sulík a Jozef Rajtár na štvrtkovej tlačovej besede.

Vyzývame našich priaznivcov, aby podporili petíciu študentov

Strana Sloboda a Solidarita sa stotožňuje s požiadavkami študentov, ktoré vyjadrujú vo svojej petícii. Robert Kaliňák stratil morálnu spôsobilosť zastávať post ministra vnútra rovnako ako aj špeciálny prokurátor Dušan Kováčik.

Žiadame, aby špeciálny prokurátor D. Kováčik odišiel hneď

Ani odchod z funkcie nevie urobiť špeciálny prokurátor Dušan Kováčik ako rovný chlap. Z takejto vysokej funkcie, v ktorej zlyhal na celej čiare, sa neodchádza s neurčitým prísľubom, že to bude skôr ako v roku 2021, keď mu vyprší mandát. Tvrdia to predstavitelia strany Sloboda a Solidarita (SaS).

Požiadavky študentov sú požiadavkami všetkých slušných ľudí

Máme rovnaké pocity ako mladí ľudia, ktorí dnes svoju nespokojnosť s pomermi v štáte vyjadria v uliciach Bratislavy, Košíc a Prahy.

VIDEO Ak myslí R. Fico boj proti korupcii vážne, nech povie, či bol v byte na Vazovovej

Predstavitelia strany Sloboda a Solidarita vyzvali predsedu vlády Roberta Fica, aby svoj úprimný záujem na potieraní korupcie dokázal štyrmi konkrétnym krokmi.
Archív