Denník SaS


Billboardy (všetky)

Reakcia SaS na programovú konferenciu Smeru

Richard Sulík, predseda strany Sloboda a Solidarita (SaS): „K snemu strany Smeru-SD hovorím, že garantujeme slovenským občanom, že ak strana Sloboda a Solidarita bude zostavovať vládu, premiér nebude bývať v byte daňového podvodníka, minister vnútra nebude vyšetrovaný pre majetkové podvody a žiaden právnik nedostane 17 miliónovú odmenu.“

R. Kaliňák môže aj kradnúť, no koalícia dupe len po prezidentovi

Prezident Slovenskej republiky Andrej Kiska je podľa strany Sloboda a Solidarita cieľom politickej likvidácie zo strany poslancov vládnej koalície. Snahy o jehokompromitáciu sa množia a stupňujú. Z banálnych alebo z vymyslených prípadov sa robia kauzy a vážnosť im má dať rokovanie výboru pre nezlučiteľnosť funkcií. Cieľ tejto nechutnej kompromitujúcej kampane je podľa SaS zrejmý. Zastrašiť prezidenta Kisku, odradiť ho od akejkoľvek kritiky vládnej koalície a apelov na morálne hodnoty, po ktorých táto korupčná koalícia cynicky šľape.

Občania dali najavo, že nedôverujú R. Kaliňákovi a T. Gašparovi

Podľa strany Sloboda a Solidarita (SaS) za vysokou nedôveryhodnosťou slovenského policajného zboru je kritické množstvo prípadov, keď sa policajti spreneverili svojmu poslaniu, vyjadrenému heslom „Pomáhať a chrániť“.

Opozícia vyzvala Roberta Fica, aby odstúpil z funkcie

Tri demokratické opozičné strany Sloboda a Solidarita (SaS), OĽANO a Sme rodina považujú záver vyšetrovateľa, že premiér Robert Fico sa v kauze Igora Matoviča dopustil trestného činu porušenia daňového tajomstva, za mimoriadne závažný.

R. Fico a R. Kaliňák robia dojem ako členovia kriminálnej skupiny

Dnes je nespochybniteľné, že osoba alebo osoby, ktoré zverejnili už uzavretý daňový prípad firmy KTAG, konali v záujme predsedu vlády Roberta Fica a ministra vnútra Roberta Kaliňáka, tvrdia to predstavitelia strany Sloboda a Solidarita (SaS). Dokazuje to obsah i forma komunikácie, k akej sa obaja menovaní členovia vlády uchýlili.
Archív