Denník SaS


Billboardy (všetky)

Teraz sa ukáže kvalita Kočnerových nahrávok

Mariána Kočnera som spoznal začiatkom jesene 2006. V tom čase som bol poradcom ministra Jána Počiatka a zachraňoval som Rovnú daň pred Ficom, čo sa aj podarilo. Počas svojej prvej vlády sa jej Fico prakticky nedotkol. Ak sa teraz chytáte za hlavu, že ako som mohol robiť Počiatkovi poradcu, vedzte, že som sa ním stal v júli 2006 a vtedy nemal povesť až tak zhumpľovanú a nemal za sebou toľko pofidérnych tendrov ako dnes.

Systém odloženej DPH zamedzí podvodom Bašternákovcom a Kočnerovcom

Vláda SR má možnosti, ako bojovať proti tomu, s čím sa Slovensko borí v posledných rokoch – boju proti neutíchajúcej korupcii a podvodom. Európska komisia už na konci minulého roka predstavila nový systém výberu DPH, ale slovenská vláda nekoná. Vyhlásili to predstavitelia strany Sloboda a Solidarita (SaS) Richard Sulík a Jozef Rajtár na štvrtkovej tlačovej besede.

SR by mala zaviesť nový systém výberu DPH, ktorý odporúča EÚ

Existuje systém, ako odstaviť rôznych Kočnerov a Bašternákov.

J. Rajtár: Podal som trestné oznámenie v kauze Kočner

Poslanec za stranu Sloboda a Solidarita (SaS) Jozef Rajtár podal na generálnu prokuratúru trestné oznámenie v kauze týkajúcej sa prevodov bytov kontroverzného podnikateľa Mariána Kočnera. Veronika Remišová z hnutia OĽANO-NOVA verí, že trestné oznámenie pre podozrenie zo skrátenia daní a poistného neskončí v rukách dvorných Kočnerových vyšetrovateľov.

Kočner si byty prevzal od Kočnera

Jozef Rajtár, poslanec strany Sloboda a Solidarita (SaS), podal na generálnu prokuratúru trestné oznámenie v kauze týkajúcej sa prevodov bytov kontroverzného podnikateľa Mariána Kočnera.