Denník SaS


Billboardy (všetky)
21
FEBRUÁR
Anna Zemanová s Evou Antošovou na tému Zviera nie je vec

19:50 Zviera nie je vec. Tak znie téma relácie Téma dňa v TA3. Diskutovať bude poslankyňa NR SR a tímlíderka SaS pre životné prostredie Anna Zemanová s poslankyňou parlamentu za SNS Evou Antošovou. Naživo môžete sledovať TU.

25
FEBRUÁR
Jana Kiššová V politike na TA3

11:00 Predsedníčka hospodárskeho výboru NR SR Jana Kiššová bude v nedeľnej diskusnej relácii V politike na TA3 diskutovať s ministrom hospodárstva Petrom ŽIgom o investičných stimuloch a kvalite podnikateľského prostredia. Reláciu môžete naživo sledovať TU

Jana Kiššová s Petrom Žigom v TA3

11:00 Podpredsedníčka SaS a tímlíderka strany Jana Kiššová sa stretne v diskusii s ministrom hospodárstva Petrom Žigom zo Smeru-SD v relácii V politike v TA3. Témami budú investičné stimuly, regionálna investičná pomoc a ciele rezortu hospodárstva v kontexte podpory podnikateľského prostredia. Naživo môžete sledovať TU.

Martin Klus v relácii V politike v TA3

11:40 Poslanec NR SR a tímlíder SaS pre zahraničnú politiku a politický systém Martin Klus bude diskutovať v druhej časti relácie V politike v TA3 o zahranično-politickom smerovaní Slovenska s Miroslavom Beblavým a zástupcami Smeru-SD a SNS. Naživo môžete sledovať TU.