UDALOSTI

22
Má

Diskusia: SaS pomáha farmárom

23:05
Liberálny dom, Priemyselná 8, Bratislava

Neviete sa dostať ku svojej pôde? Máte problémy s agrodotáciami? Príďte v utorok 22. mája o 17:30 hod. do centrály strany SaS na Priemyselnej 8 v Bratislave, kde vám poskytneme cenné rady a odpovede na vaše otázky. Pozvanie na diskusiu prijali: Richard Sulík, Lucia Ďuriš Nicholsonová, Anna Zemanová, Radoslav Pavelka, Alojz Baránik, Boris Draškaba a Marcel Vrchota. Moderuje: Jarmila Halgašová, tímlíderka SaS pre pôdohospodárstvo.

23
Má

Diskusia s Richardom Sulíkom v Prievidzi

00:05
ArtPoint centrum, M.R.Štefánika 1, Prievidza

#sasvregionoch V rámci Regionálneho dňa navštívi predseda strany SaS Richard Sulík Prievidzu. Pri tejto príležitosti vás pozývame na otvorenú diskusiu s verejnosťou na rôzne aktuálne témy. Tešíme sa na vás aj na vaše otázky.

24
Má

Diskusia s Richardom Sulíkom v Spišskej Novej Vsi

23:05
Hotel METROPOL, Štefánikovo námestie 2, 052 01 Spišská Nová Ves

#sasvregionoch Vo štvrtok 24. mája 2018 zavíta predseda strany SaS a poslanec Európskeho parlamentu Richard Sulík do okresu Spišská Nová Ves. Pri tejto príležitosti vás pozývame na otvorenú diskusiu, na ktorej budú rezonovať horúce spoločensko-politické témy. Všetci ste srdečne vítaní.

25
Má

Diskusia s Richardom Sulíkom v Kežmarku

23:05
Súkromný školský internát Kežmarok, Garbiarska 1 , 060 01 Kežmarok

#sasvregionoch Predseda strany SaS Richard Sulík navštívi v rámci svojho Regionálneho dňa okres Kežmarok, kde sa stretne aj s občanmi. Pozývame vás na večernú diskusiu, na ktorej budete môcť s predsedom liberálov a europoslancom pánom Sulíkom diskutovať na rôzne aktuálne spoločensko-politické témy.

28
Má

Diskusia strany SaS v Nitre: 105-krát lepšie zdravotníctvo

00:05
Mediahaus, Fraňa Mojtu 18, Nitra

#sasvregionoch Členovia zdravotníckeho tímu SaS sa vydali na šnúru po celom Slovensku s cieľom predstaviť opatrenia z reformy zdravotníctva s názvom „105-krát lepšie zdravotníctvo“.

29
Má

Diskusia SaS v Banskej Bystrici: 105-krát lepšie zdravotníctvo

00:05
Banská Bystrica, Národná 11, Hotel Národný dom

#sasvregionoch Členovia zdravotníckeho tímu SaS sa vydali na šnúru po celom Slovensku s cieľom predstaviť opatrenia z reformy zdravotníctva "105-krát lepšie zdravotníctvo".

01
Jú

Deň detí s SaS v Bratislave

21:06
Partizánska lúka, Železná studnička, Bratislava

Pozývame vás na Deň detí, ktorý sa uskutoční pod záštitou podpredsedníčky strany SaS Jany Kiššovej v Bratislave. Čaká na vás kúzelník, animátori, športové aktivity, trampolína, maľovanie na tvár, maškrty či guláš. Tešíme sa na vás!

02
Jú

Deň detí s SaS v Komárne

18:06
Jazero Mŕtve rameno Váhu, Komárno

#sasvregionoch Všetky deti spolu s rodičmi a kamarátmi pozývame osláviť Deň detí spolu so stranou SaS. Zatiaľ čo sa deti budú zabávať, rodičia si môžu podebatovať s poslancami SaS Janou Kiššovou, Janou Cigánikovou, Radoslavom Pavelkom a s Okresným predsedom SaS Karolom Idesom. Tešíme sa na vás!

11
Jú

Diskusia strany SaS v Trenčíne: 105-krát lepšie zdravotníctvo

00:06
Hotel Magnus, Považská 1706/35, Trenčín

#sasvregionoch Členovia zdravotníckeho tímu SaS sa vydali na šnúru po celom Slovensku s cieľom predstaviť opatrenia z reformy zdravotníctva s názvom „105-krát lepšie zdravotníctvo“.

16
Jú

II. ročník Deň mladého kynológa

15:06
Považská Bystrica, Areál Výcvikovej základne záchranárskych psov SR

#sasvregionoch Máš psíka? Chceš ukázať, ako si rozumiete? Tak príď na II.ročník Deň mladého kynológa a zober so sebou rodičov aj kamarátov. Tešíme sa na vás spolu s predsedom strany SaS Richardom Sulíkom.

18
Jú

Diskusia strany SaS v Bratislave: 105-krát lepšie zdravotníctvo

00:06
Liberálny dom, Priemyselná 8, Bratislava

Členovia zdravotníckeho tímu SaS sa vydali na šnúru po celom Slovensku s cieľom predstaviť opatrenia z reformy zdravotníctva. Posledná diskusia s názvom „105-krát lepšie zdravotníctvo“ sa uskutoční v centrále strany SaS. Všetci ste srdečne vítaní!