Denník SaS


Billboardy (všetky)

Pellegrini si nechce priznať chybu, opozícia chce počuť riešenia

Poslanci hnutia OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Jozef Viskupič a strany Sloboda a Solidarita (SaS) Karol Galeko na spoločnej tlačovej konferencii ohlásili zvolanie série mimoriadnych výborov pre kauzu havárie systému Slovensko.sk.

Minister Gajdoš za rok a pol nevie prijať kľúčové strategické rozhodnutie

Podľa strany Sloboda a Solidarita minister obrany za SNS Peter Gajdoš postavil občanov Slovenska pred frustrujúcu dilemu. Buď sa zmieria s tým, že o pár mesiacov nebudú mať Ozbrojené sily SR dostatočné technické kapacity na ochranu vzdušného priestoru, alebo štátny rozpočet vyplatí milióny eur na predĺženie životnosti súčasných Migov, čo však bude len provizórne riešenie.

Ľ. Galko: Minister obrany Gajdoš urobil hrubú politickú chybu

Slovenská národná strana a jej nominant na ministerstve obrany Peter Gajdoš ohrozujú bezpečnosť Slovenska i jeho reputáciu medzi našimi spojencami v EÚ a NATO, vyhlásil poslanec NR SR a podpredseda strany Sloboda a Solidarita (SaS) Ľubomír Galko.

J. Droba: Na víťazstvo vo voľbách nestačí zamoriť kraj bilbordami

Prieskum volebných preferencií voličov na bratislavského župana od agentúry AKO ukazuje, že poslanec NR SR Juraj Droba zo strany Sloboda a Solidarita sa prepracoval na druhú pozíciu aj napriek tomu, že niektorí konkurenti už od februára vedú intenzívnu bilbordovú kampaň.

Naším expertom na eurofondy sa stal odborník Ján Rudolf

Ján Rudolf sa oficiálne stal expertom strany Sloboda a Solidarita (SaS) na eurofondy. Na pondelkovej tlačovej besede ho predstavil predseda SaS Richard Sulík.
Archív