Denník SaS


Billboardy (všetky)

A. Danko by mal svoje sny preniesť do analýzy reality

Nápad uskutočniť zimnú olympiádu v Tatrách by si konečne zaslúžil komplexné zhodnotenie ekonomických a environmentálnych dopadov, aby sa nevracal do verejnej debaty len preto, že nijaký politik nemá lepšiu tému. Reaguje strana Sloboda a Solidarita na iniciatívu Andreja Danka oživiť myšlienku zorganizovať olympiádu v Tatrách v spolupráci s poľskou stranou.

R. Fico si plienkami rodičov nekúpi

Premiér Robert Fico sa hlboko mýli, ak si myslí, že si svojimi sociálnymi balíčkami kúpi voličov. Tvrdí to strana Sloboda a Solidarita.

Dekriminalizácia tvrdých drog nie je vo verejnom záujme

Strana Sloboda a Solidarita od svojho vzniku hovorí výlučne len o dekriminalizácii marihuany ako mäkkej a široko využívanej drogy najmä medzi mládežou. Liberáli sú však zásadne proti dekriminalizácii tvrdých drog ako kokaín, heroín, pervitín a podobne.

Agenda 2020 zlepší podnikateľské prostredie na Slovensku

Strana Sloboda a Solidarita uviedla ďalšie zo svojich reformných diel. Po Manifeste slovenského eurorealizmu, reformách rómskych osád a SVS, školstva, bezpečnosti a spravodlivosti predstavila SaS vynovenú a aktualizovanú Agendu 2020 – súbor riešení na zlepšenie podnikateľského prostredia na Slovensku.

Lož má krátke nohy – stanovisko SaS k správe NKÚ k pralesom

Kontrola Najvyššieho kontrolného úradu (NKÚ) opísala to, na čo odborná verejnosť už dávno poukazovala. Štát úplne zanedbal a klamal pri priebežných hodnoteniach a správach ohľadom plnenia podmienok starostlivosti o lokalite svetového dedičstva UNESCO – Staré bukové lesy a bukové pralesy Karpát a iných regiónov Európy.
Archív