Denník SaS


Billboardy (všetky)

Povinné zverejňovanie platov k pracovným inzerátom je nezmysel

Bude hrubým zasahovaním štátu do slobody podnikania, do neba volajúcim populizmom, a to všetko v rozpore s deklaráciami o nezvyšovaní administratívnej záťaže pre podnikateľov, ak sa v parlamente presadí novela Zákonník práce, ktorá donúti zamestnávateľov zverejňovať v inzerátoch pri ponuke práce aj výšku platu. Tvrdí to podpredsedníčka strany Sloboda a Solidarita a tímlíderka SaS pre podnikateľské prostredie Jana Kiššová.

J. Halgašová: Ministerka Matečná témou tzv. dvojakej kvality len odvádza pozornosť, testy by mala zopakovať

Ministerka pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Gabriela Matečná by mala vysvetliť podozrenia týkajúce sa kontrolných zistení dvojakej kvality potravín a nariadila nový prieskum, vyzvala ju tímlíderka strany Sloboda a Solidarita Jarmila Halgašová, podľa ktorej boli výsledky testovania s najväčšou pravdepodobnosťou zmanipulované.

SaS vyzýva vládu, aby predložila Istanbulský dohovor parlamentu

Strana Sloboda a Solidarita (SaS) vyzýva vládu Roberta Fica, aby po rokoch od jeho podpisu prerokovala Istanbulský dohovor a doručila ho parlamentu na schválenie.

Stanovisko strany SaS k nezískaniu sídla Európskej liekovej agentúry

Stanovisko strany Sloboda a Solidarita k nezískaniu sídla Európskej liekovej agentúry:

R. Sulík: Rozsudok v prípade Duča môže byť testom fungovania slovenskej spravodlivosti

Exposlanca Zastupiteľstva Košického samosprávneho kraja Štefana Duča, na ktorého pokútne podnikanie upozornil predseda SaS Richard Sulík aj Európsky úrad pre boj proti podvodom (OLAF), čaká v stredu pojednávanie na Špecializovanom súde SR.
Archív