Denník SaS


Billboardy (všetky)

Žiadame odvolanie riaditeľa NDS

Strana Sloboda a Solidarita (SaS) žiada ministra dopravy a výstavby Árpáda Érseka, aby odvolal generálneho riaditeľa Národnej diaľničnej spoločnosti (NDS) Jána Ďurišina. Dôvodom sú predražené nákupy pozemkov súvisiace s budovaním obchvatu Bratislavy.

Robert Fico opäť vedie národ do slepej uličky

Strana Sloboda a Solidarita pokladá problém dvojakej kvality výrobkov za tému pre médiá, spotrebiteľské združenia a občianske aktivity. V žiadnom prípade netreba z toho robiť celoeurópsku politickú tému a zároveň vyhrážať sa Európskej únii jednostrannými odvetnými opatreniami, ktoré sú v rozpore s právom EÚ. Preto angažovanie sa premiéra Roberta Fica v tejto otázke spolu s ďalšími premiérmi krajín V4 strana SaS považuje za nevhodné.

Budúcnosť hornej Nitry je nad zemou. Máme riešenie pre baníkov

Vláda SR nerieši problémy baníkov, ale majiteľov baní. Strana Sloboda a Solidarita (SaS) vidí budúcnosť hornej Nitry „nad zemou“. Riešením môže byť vytvorenie tzv. Jaguar Expresu, ktorý by prepravoval zamestnancov z Hornonitrianskych baní Prievidza do nitrianskeho závodu Jaguar Land Rover.

Národnoštátnym záujmom Slovenska je, aby Fico a spol. skončili na smetisku dejín

Ani pri najlepšej vôli strana Sloboda a Solidarita (SaS) nemôže nájsť zhodu v národnoštátnych záujmoch Slovenska so Smerom-SD, lebo populisti a rozkrádači verejného majetku žiadne národnoštátne záujmy nemajú. Majú len vlastné záujmy a marketingovo triky, do ktorých ich zabaľujú. Výzvy Roberta Fica, ktoré zazneli v tejto súvislosti na oslavách zvrchovanosti, považujú preto liberáli za bezobsažné a falošné.

Budú kritickým novinárom a angažovaným občanom odoberať deti?

Návšteva terénneho sociálneho pracovníka u manželov Tódových, ktorí obaja pracujú ako redaktori Denníka N, ako aj zdôvodnenie tejto návštevy potrebou aktualizovať údaje o deťoch, vníma strana Sloboda a Solidarita (SaS) ako pokus o zastrašovanie. Pracovník mal túto pochybnú kontrolu vykonať na základe pokynu nadriadených, dokonca tak ani nejde o individuálnu akciu jednotlivca.
Archív