Denník SaS


Billboardy (všetky)

Smer-SD prihral Pente 12 nemocníc

Robert Fico desať rokov klamal slovenský národ. Robil presný opak toho, čorozprával. Mal plné ústa rečí o škodlivej privatizácii zdravotníctva, otom, ako zdravie nie je biznis, ako sa nikde nesmie robiť zisk a medzitýmpotichu a za nevýhodnú cenu rozpredal jednej z najvplyvnejších finančnýchskupín slovenské nemocnice. Robí to od roku 2006 a za túto dobu prihralRobert Fico Pente 12 nemocníc.

Smer-SD prihral finančnej skupine PENTA 12 nemocníc

Robert Fico desať rokov klamal slovenský národ. Robil presný opak toho, čo rozprával. Mal plné ústa rečí o škodlivej privatizácii zdravotníctva, o tom, ako zdravie nie je biznis, ako sa nikde nesmie robiť zisk a medzitým potichu a za nevýhodnú cenu rozpredal jednej z najvplyvnejších finančných skupín slovenské nemocnice. Robí to od roku 2006 a za túto dobu prihral Robert Fico Pente 12 nemocníc.

Ak minister Drucker a šéf VšZP Kočan majú štipku hrdosti, odstúpia

Generálnym riaditeľom Všeobecnej zdravotnej poisťovne (VšZP) by sa malstať Robert Fico. Jeho rozhovor so súčasným šéfom poisťovne MiroslavomKočanom, v ktorom mu prikazuje, aby hodil ozdravný plán VšZP do koša, jejasným dôkazom, že by sa najlepšie hodil na túto funkciu. Slovensko predsanepotrebuje dobre platených generálnych riaditeľov štátnych firiem,ktorých musí telefonicky riadiť predseda vlády, lebo sú nespôsobilíprijímať politicky správne rozhodnutia. Konštatujú predstavitelia stranySloboda a Solidarita.

Richard Sulík: Spoločná črta energetiky a zdravotníctva

Igor Matovič nechal svojho času robiť svojich kolportérov popri roznášaní novín prieskumy. Raz ich nechal zisťovať odpoveď na otázku: „Koľko núl má miliarda?“ Všetky odpovede rozdelil podľa toho, koho respondenti volili. Potom ich spriemeroval a zistil, že pre voliča pravice má miliarda hodnotu 630 miliónov a pre voliča Smeru len 78 miliónov.

Ozdravný plán VšZP ide v plnom rozsahu proti ľuďom

Strana Sloboda a Solidarita je presvedčená, že za katastrofálny stav, v akom sa dnes nachádza Všeobecná zdravotná poisťovňa (VšZP), je v plnom rozsahu zodpovedný predseda vlády a predseda strany Smer-SD Robert Fico.