Mgr. Ing. Peter Cmorej

Mgr. Ing. Peter Cmorej

39 rokov
Pôsobenie:
Bratislavský kraj
Poslanec VÚC

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /website/sas.sk/pages/components/tabs/tabs.php on line 85

Práca politika začína na lokálnej úrovni. Preto som svoju politickú dráhu začal ako petržalský a neskôr bratislavský poslanec. Popri tom sa celý život venujem financiám a investovaniu. Tak ako zastupujem ľudí ako mestský poslanec, tak zastupujem aj spotrebiteľov voči finančným inštitúciám na súdoch. Dlhé roky kritizujem nepoctivé poradenstvo, najmä predaj životných poistiek ako investičných produktov iba za účelom zinkasovania tučnej provízie.

Pre mňa jedinou stranou so zdravým rozumom a jasným programom bola strana Sloboda a Solidarita. Preto som sa v roku 2013 rozhodol do strany vstúpiť, a momentálne v nej vystupujem ako expert na Odvodový bonus a dôchodkový systém. 

V parlamentných voľbách v roku 2020 som dostal od voličov dôveru a stal som sa poslancom NR SR kde som členom Výboru pre sociálne veci a členom Výboru na preskúmavanie rozhodnutí NBÚ. Vďaka dôvere od ľudí môžem bojovať proti byrokracii a prospechárom, ktorí doteraz sedeli na čele štátu. V politike sa snažím o rozumné riešenia pre slušných ľudí.

Neexistujú žiadne videá