Ing. Michal Uherčík

Ing. Michal Uherčík

42 rokov
Pôsobenie:
Žilinský kraj, Žilinský kraj
Člen republikovej rady

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /website/sas.sk/pages/components/tabs/tabs.php on line 85

Pomáhať treba priamo v mestách a regiónoch

Nemal som ambíciu stať sa politikom. Takmer 20 rokov pomáham spoločnostiam zlepšovať procesy. Oslovila ma SaS a som sa jej zakladajúcim členom. Venujem sa „štíhlemu štátu“ a samosprávam. Päť rokov hájim záujmy Martinčanov v mestskom parlamente, kde riešim dlhoročné problémy mesta. Nebojím sa postaviť mocným, bez mihnutia oka sa zastanem núdznych. Problémy pomenujem, príležitosti vyriešim.

Tak, ako som dokázal v Martine, ako prvej samospráve na Slovensku, vyriešiť financovanie športu na základe pravidiel a nie želaní lokálpolitikov, budem predkladať riešenia pre regióny. Každý región má svoje problémy a príležitosti. Turiec potrebuje R3, či dobre platené pracovné miesta. Tomuto sa chcem venovať. Samosprávam a zmene ich financovania. Toto dokáže najviac pomôcť ľuďom v miestach, kde žijeme. Práca a dobrý životný priestor pre naše rodiny. Aby sme žili na Slovensku, na ktoré budeme právom hrdí.

Mandát v Republikovej rade: do roku 2025

Neexistujú žiadne obrázky
Neexistujú žiadne videá