Martin Mlýnek

Martin Mlýnek

Kandidát č. 32

Zodpovedne a efektívne pre budúcnosť Slovenska

O verejné dianie sa zaujímam už viac ako dve dekády. V politike nie som žiaden nováčik. Trápi ma negatívny vývoj ekonomiky našej krajiny. Trápi ma, ako politici pristupujú k správe verejného majetku a financiám.

Politika nie je hra, každé rozhodnutie hlboko ovplyvňuje bežný život každého z nás. Tie najhoršie rozhodnutia ho ovplyvnia na celé generácie. Dennodenne počúvam od kamarátov, podnikateľov, zamestnancov o tom, ako ich neustále zmeny zákonov a politické hádky vyčerpávajú.

Slovensko potrebuje zodpovedné politické vedenie a stabilitu v legislatíve. To vedia priniesť iba skúsení ľudia s výsledkami, ktoré vedia preukázať.

Takmer desať rokov som pôsobil v dôchodkovej správcovskej spoločnosti a vedeli sme si poradiť nielen s trhovými rizikami ale aj všetkými politickými útokmi. Ficova strana neustále útočila na dôchodkové úspory ľudí, mnohým jej kroky znížili výnosy a budúce dôchodky, a možno sa ich v budúcnosti pokúsia komunisti zo SMER-SD aj znárodniť. Tak, ako konali komunisti v päťdesiatych rokoch.

Ako prednosta miestneho úradu v bratislavskom Starom Meste som spoločne so svojím tímom výborne zvládol finančné hospodárenie ako aj úlohy, ktoré vláda požadovala od samospráv – napríklad celoplošné testovanie.

Za môjho pôsobenia mestská časť dostavala nové senior centrum, rozšírila kapacity ako základných i materských škôl, investovala nemalé zdroje do verejných priestorov. Naše pôsobenie bolo nakoniec ocenené v roku 2021 cenou Rady Európy pre vynikajúce samosprávy a Národnou cenou Slovenskej republiky za kvalitu a spoločenskú zodpovednosť za rok 2022.
O našej budúcnosti musia rozhodovať skúsení ľudia, nie náhodne pozbieraní obyčajní ľudia z ulice a už vôbec nie komunisti a fašisti, ktorí už dnes pochodujú ulicami a ich čižmy skôr či neskôr našu slobodu a demokraciu udupú, ak sa im nepostavíme čelom.

Neexistujú žiadne obrázky
Neexistujú žiadne videá