Ako Smer predvolebné témy kradne

Štandardný obrázok článku

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /website/sas.sk/pages/components/tabs/tabs.php on line 85
Strana Sloboda a Solidarita (SaS) svojimi postojmi inšpiruje politických molochov, naposledy stranu Smer. Po tom, ako niektoré opozičné strany odkopírovali vyhranený postoj SaS voči Smeru, sa tentoraz Smer, cez podpredsedu vlády Dušana Čaploviča nechal počuť, že chce dekriminalizovať marihuanu.

"Teší nás, že sa Smeru páči náš program natoľko, že si osvojil jednu z našich tém," povedal predseda SaS Richard Sulík a dodal, že ak by Smer netušil, ako ďalej narábať s ukradnutou témou dekriminalizácie, SaS už má v tejto súvislosti vypracované príslušné zmeny legislatívy. "Vďačne sa o to so stranou Roberta Fica podelíme, pretože nám záleží na presadzovaní krokov, ktoré posilnia slobodu jednotlivca a odstránia nezmyselne vysoké postihy pre mladých, ktorí si zapália marihuanovú cigaretu," tvrdí R. Sulík.

Smer prišiel s témou dekriminalzácie marihuany po tom, ako z prieskumov verejnej mienky vyplynulo, že SaS získava voličov nielen od SDKÚ, ale aj od Smeru.

"Politici zo Smeru asi nepochopili, že to oni sú dôvodom sklamania ich voličov a to nenapravia tým, že si adoptujú tému súvisiacu so slobodou jednotlivca, po ktorej práve Smer dlhodobo šliape," uzavrel R. Sulík.

Neexistujú žiadne obrázky
Neexistujú žiadne videá