Smer klame o SPP

Štandardný obrázok článku

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /website/sas.sk/pages/components/tabs/tabs.php on line 84
„Robert Fico i pán Ľubomír Jahnátek boli už informovaní, že valné zhromaždenie SPP, ktoré zahraniční akcionári zvolali na štvrtok, 8. marca, bude kvôli neúčasti štátu neuznášaniaschopné a neprijme teda žiadne rozhodnutia."

Zvolávanie tlačových besied preto považujem len za vytĺkanie politického kapitálu, ktorým strana Smer-SD nahrádza svoju programovú impotenciu. Robert Fico by mal občanom na tlačovke vysvetliť skôr to, prečo jeho nominanti a jeho Vlada schválili v roku 2008 nevýhodný a predražený kontrakt na nákup plynu od spoločnosti Gazprom. Len vďaka prehodnoteniu tohto kontraktu v tomto roku konečne môžu klesnúť ceny plynu o viac než 5 percent,“ povedal Juraj Miškov.
Minister hospodárstva to vyhlásil v snahe zabrániť zosmiešneniu sa predstaviteľov strany Smer-SD tesne pred voľbami a upozornil ich, že do nástupu novej vlády sa neuskutoční žiadne právoplatné zasadnutie valného zhromaždenia SPP, ani iného orgánu, ktorý by odsúhlasil akýkoľvek zmeny v majetku SPP.

Neexistujú žiadne obrázky
Neexistujú žiadne videá