Výzva poslaneckého klubu SaS topmanažérom TEKO

Štandardný obrázok článku

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /website/sas.sk/pages/components/tabs/tabs.php on line 85
Za poslanecký klub strany Sloboda a Solidarita týmto vyjadrujeme svoje rozhorčenie a nesúhlas s tým, akým spôsobom majú byť za svoje krátke manažérske pôsobenie v Teplárni Košice „odmenení“ riaditelia Ján Podhorský a Ivan Zich.

Týmto verejne vyzývame Jána Podhorského, aby takmer 100 tisíc eur, ktoré získal ako odstupné za 40 dní vo funkcii riaditeľa vrátil spoločnosti Teplárne Košice.

Podobne vyzývame Ivana Zicha, aby odstupné za svoje štvormesačné pôsobenie vo funkcii riaditeľa Teplárne Košice odmietol prevziať, prípadne sa ho zriekol.

Verejne vyzývame uvedených pánov, aby mali pri svojom rozhodovaní na pamäti, že priemerný občan Slovenskej republiky pracuje desať rokov svojho života, aby sa aspoň priblížil podobnému príjmu.

Privítame a budeme podporovať všetky legislatívne návrhy exekutívy k zabráneniu podobných prípadov obohacovania sa na úkor štátu a jeho občanov.

 

 

Neexistujú žiadne obrázky
Neexistujú žiadne videá