Prezidentská kandidatúra je už v Národnej rade

Štandardný obrázok článku

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /website/sas.sk/pages/components/tabs/tabs.php on line 85
Predstavitelia volebného tímu dnes odovzdali do kancelárie Národnej radyoficiálnu kandidátnu listinu pre prezidentské voľby 2014.

„Podaním kandidatúry som zavŕšil prvú etapu, počas ktorej som s priateľmiprešiel celé Slovensko. Stretli sme tisíce ľudí, hovorili sme s nimi acítim zodpovednosť za splnenie očakávaní tých, ktorí mi veria. Za každýmjedným podpisom bol osobný kontakt,“ povedal prezidentský kandidát PeterOsuský.Podľa predsedu SaS Richarda Sulíka je Peter Osuský človekom, ktorý jesvojím životným príbehom, zrelými a pevnými postojmi nesporne dobrouponukou pre voličov. „S Petrom sme prešli pri zbieraní podpisov spoločnehodný kus cesty. Môžem zodpovedne povedať, že je to dobrý kandidát nielenpre liberálnych voličov, ale aj pre všetkých, ktorí chcú v osobeprezidenta vidieť stelesnenie spravodlivosti, dôstojnosti a politickéhorozhľadu,“ vyhlásil Sulík.
Neexistujú žiadne obrázky
Neexistujú žiadne videá