Plány Smeru - rany istoty pre krajinu

Štandardný obrázok článku

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /website/sas.sk/pages/components/tabs/tabs.php on line 84
Smer nie je schopný plniť svoje predvolebné sľuby. Nedokáže ponúkať istoty a zároveň zabrániť, aby sa štát viac zadlžoval. Peniaze preto vezme ľuďom.

Robert Fico pred voľbami ľuďom sľuboval istoty, a preto ho volili.

Dnešné vyhlásenia predstaviteľov strany Smer o tom, ako si predstavujú riadenie štátu, ale vyvolávajú hrôzu. Chystajú sa ľudí bohapusto okrádať a dokonca to robia s úsmevom na tvári. Tvrdia, že ich zmeny sa týkajú len zopár najbohatších, ale klamú. Nič nie je zadarmo.

Smer nie je schopný plniť svoje predvolebné sľuby. Nedokáže ponúkať istoty a zároveň zabrániť, aby sa štát viac zadlžoval. Nik na svete by niečo také nedokázal. Vedeli to aj v Smere a napriek tomu voličov pred voľbami klamali. Prešlo len niekoľko týždňov od volieb a  „istoty“ Roberta Fica sa menia na „rany istoty“.

  • chce zrušiť rovnú daň
  • chce ľudí okradnúť o dôchodky
  • chce brať peniaze živnostníkom a dohodárom
  • chce policajtom a vojakom zobrať výsluhové dôchodky
  • a chce mladým rodinám siahnuť na rodičovské príspevky a príspevky na dieťa

Ak bude Robert Fico so svojou vládou takto pokračovať ďalej, tak absolútne znechutí každého jedného tvrdo pracujúceho človeka a v priebehu pár rokov zlikviduje strednú vrstvu.

Neexistujú žiadne obrázky
Neexistujú žiadne videá