Prosperujúce hospodárstvo

Štandardný obrázok článku

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /website/sas.sk/pages/components/tabs/tabs.php on line 85
Vláda Smeru nevyužila ekonomicky dobré časy. Stagnácia alebo mierne zhoršovanie našej pozície v „Doing Business“ rebríčku (dôležitý indikátor vývoja podnikateľského prostredia na Slovensku) jednoznačne poukazuje na fakt, že v čase vládnutia Roberta Fica sa na Slovensku nehýbeme z miesta. Strana SaS preto prináša 247 konkrétnych riešení pre prosperujúce hospodárstvo, ktoré zmení Slovensko na modernú krajinu.

AGENDA 2020 ako neoddeliteľná súčasť programu fungujúcej ekonomiky navrhuje konkrétne, často rýchlo vykonateľné opatrenia na nápravu chýb, ktoré komplikujú každodenný podnikateľský život. Taktiež podporíme podnikanie v gastronómii, pričom chceme zmierniť nezmyselnú šikanu zo strany štátu. Rozvoj cestovného ruchu dosiahneme profesoinalizáciou destinačného manažmentu a zlepšením podmienok na podnikanie. Znížiť byrokraciu pomôže aj úplne nový stavebný zákon, ktorý by reflektoval nové reálie.

Prosperujúce hospodárstvo znamená aj nižšie ceny za energie. Strana SaS počas tohto volebného obdobia predložila do parlamentu súbor opatrení, ktorými by účet za elektrinu slovenským domácnostiam klesol v priemere o 80 eur ročne. Tieto riešenie máme pripravené a budeme ich presadzovať ako priority v budúcej vláde.

Súčasťou prosperujúceho hospodárstva je aj fungujúca doprava a kvalitnú cestnú infraštruktúru. Dostavbe D1 do Košíc budeme preto venovať najvyššiu prioritu.

>> STIAHNUŤ <<

Neexistujú žiadne obrázky
Neexistujú žiadne videá