NR SR 2012

NR SR 2012

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /website/sas.sk/pages/components/tabs/tabs.php on line 85
Vážení voliči, neprešli ani dva roky a opäť Vám predstavujeme volebný program. Musím povedať, zažili sme toho veľa, takpovediac rýchlokurz politiky. Áno, urobili sme zopár chýb, ale neskom- promitovali sme sa. Párkrát sme urobili zbytočné ústupky, ale nikdy sme nestratili naše ideály.

Sme stranou čestných ľudí a po roku a pol vládnutia stojíme našim voličom zoči-voči s čistým svedomím. Boli sme zvo- lení, aby sme hájili záujmy Slovenska a presne to sme robili. Vďaka SaS ušetrili slovenskí daňovníci 820 miliónov eur pri prvej pôžičke Grécku a vďaka SaS prišli poslanci o priestup- kovú imunitu. Nehovoriac o ďalších desiatkach splnených sľubov.


Sme oveľa skúsenejší a zohratejší. Vidíme, že presluhujúci politici dávno zabudli na dôvody, pre ktoré išli do politiky, a práve my sme tí, ktorí ich vystriedajú. SaS je po viac ako dvadsiatich rokoch prvou stranou, ktorá vznikla na zelenej lúke, teda stranou, ktorá nie je odpadovým produktom iných strán a ktorá zároveň svojim opätovným vstupom do parla- mentu potvrdí, že nie je stranou na jedno volebné obdobie. Sme strana, ktorá je postavená na hodnotách. Sme strana, ktorá neotáča v zásadných veciach a sme strana, na ktorej slovo sa môžete spoľahnúť. Sme strana, ktorej cieľom sú re- formy a zodpovedné hospodárenie a sme strana, ktorá si ctí slobodu, či osobnú alebo v podnikaní.

Sme skrátka skutočná pravicová strana.

Neexistujú žiadne videá