Bezpečnejšie a spravodlivejšie Slovensko

Štandardný obrázok článku

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /website/sas.sk/pages/components/tabs/tabs.php on line 85
Policajný zbor čelí klesajúcej dôvere obyvateľov Slovenska. Opätovné získanie dôvery občanov je popri lepšom a efektívnejšom fungovaní polície jedným z kľúčových cieľov. Výmena Roberta Kaliňáka a Tibora Gašpara, ktorí niesli primárnu zodpovednosť za zlú povesť slovenského PZ, sama o sebe nestačí. Treba spraviť viac.

Ozbrojené sily Slovenskej republiky musia byť základným nástrojom zabezpečovania obrany našej vlasti na jej území aj mimo neho v rámci spojeneckých štruktúr a záväzkov. Na to, aby plnili svoje úlohy primerane a v plnom rozsahu, musia mať jasne stanovené ciele pôsobenia a vytvorené adekvátne technické a personálne podmienky.


Riadna a včasná vymožiteľnosť práva je nevyhnutnou podmienkou ekonomického a hodnotového rozvoja Slovenska. Mnohé relevantné prieskumy potvrdzujú nespokojnosť väčšiny našich občanov s tým, ako fungujú súdy a rokuratúra, viera občanov v spravodlivosť a právny štát klesá.

Celý obsah si môžete pozrieť priamo v prehliadači na adrese: https://www.flipgorilla.com/p/26183111565906152/show

Alebo si vo formáte PDF môžete stiahnúť zo záložky Súbory.

Neexistujú žiadne obrázky
Neexistujú žiadne videá