Kedy pochopí P. Hraško a spol., že majú odísť?

Štandardný obrázok článku

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /website/sas.sk/pages/components/tabs/tabs.php on line 29
Vynútený odchod prezidenta Policajného zboru SR Tibora Gašpara, ktorého nasleduje viceprezident Ľubomír Ábel, by mal inšpirovať celé vedenie NAKA, aby odišlo z funkcií a najlepšie rovno do civilu. Tvrdí to strana Sloboda a Solidarita.

„Národná kriminálna agentúra mala byť pracoviskom pre elitných policajtov, ktorí riešia závažné zločiny a sú pre občanov zárukou neľútostného boja s kriminalitou. Funkcionárom ako Peter Hraško, ktorý stojí na čele NAKA, Bernard Slobodník, ktorý šéfuje finančnej polícii či Martin Fritz, ktorý má viesť boj proti korupcii, sa však podarilo túto inštitúciu totálne zdiskreditovať,“ uviedli poslanci NR SR, podpredseda SaS a tímlíder strany pre vnútornú a vonkajšiu bezpečnosť Ľubomír Galko a tímlíder SaS pre štíhly štát Jozef Rajtár.

Podľa SaS z NAKA urobili policajnú organizáciu, ktorá stojí na zlej strane, ktorá kryje zločiny na najvyšších miestach a slúži ako nástroj perzekúcie odporcov vlády, osobitne Smeru-SD. „Žiadame ich o bezpodmienečný odchod,“ dodali Ľ. Galko a J. Rajtár.

Neexistujú žiadne obrázky
Neexistujú žiadne videá