Moniku Luknárovú podporuje za starostku Rače 7 strán

Štandardný obrázok článku
Ako nezávislá kandidátka s podporou siedmich strán demokratickej opozície sa uchádza o post starostky bratislavskej mestskej časti Rača Monika Luknárová. Podporujú ju SaS, OĽANO, Sme rodina, KDH, NOVA, OKS a Zmena zdola.

„Dvadsaťpäť rokov som pracovala na Miestnom úrade v Rači, prešla som rôznymi oddeleniami i postmi. Pre nespokojnosť s vedením som dala výpoveď. Od odchodu zastávam manažérsku pozíciu v oblasti kultúry a vzdelávania, v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto,“ predstavila sa M. Luknárová, ktorá doteraz pôsobí aj ako poslankyňa Miestneho zastupiteľstva Mestskej časti Bratislava - Rača.
Poslanca NR SR za SaS Vladimíra Slobodu teší, že liberáli mohli v Rači podporiť kandidátku, ktorá ma dlhoročné skúsenosti so samosprávou. „Monika Luknárová má skúsenosti ako račianska úradníčka, ale aj ako poslankyňa. Je to ideálna kombinácia pre slušné a odborné riadenie mestskej časti. Vďaka Monike Luknárovej bude Rača prekvitať a vzdorovať tlaku developerov,“ povedal V. Sloboda. 
Monika Luknárová je vydatá, má dvoch synov. 

Koalícia postavila aj spoločnú kandidátku na poslancov. Medzi kandidátmi je aj Filip Rybanič, asistent poslanca SaS Jozefa Rajtára.
Neexistujú žiadne obrázky
Neexistujú žiadne videá