M. Klus: Vyzývame M. Lajčáka, aby opäť hrozil demisiou

Štandardný obrázok článku

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /website/sas.sk/pages/components/tabs/tabs.php on line 85
Konflikt o Bezpečnostnú stratégiu Slovenskej republiky, dostal vďaka poslancom SNS a najmä predsedovi Výboru NR SR pre európske záležitosti za Smer-SD Ľubošovi Blahovi novú, ešte nedôstojnejšiu podobu ako doposiaľ. Vo svojom stanovisku to uvádza poslanec NR SR za SaS a tímlíder strany pre zahraničnú politiku a politický systém Martin Klus.

„Donaha to odhaľuje, že nie nezáväzný a vo viacerých oblastiach rozporuplný migračný pakt, ale že Bezpečnostná a Obranná stratégia Slovenskej republiky a ich schválenie, sú tým správnym okamihom na hrozenie demisiou,“ tvrdí M.Klus.
Slovensko tieto dokumenty podľa Klusa potrebuje. „Nielen ako politický základ pre svoju obranyschopnosť a pri modernizácii Ozbrojených síl SR, ale aj preto, aby  občania mali istotu, že sa vláda Petra Pellegriniho orientuje v súčasnom svete a jeho hrozbách,“ dodáva tímlíder SaS pre zahraničnú politiku.
Strana Sloboda a Solidarita opakuje, že jej poslanci v NR SR sú pripravení spomínané dokumenty podporiť, aby našu krajinu neovládli extrémistické názory, aké prezentuje čoraz väčšia časť poslancov koalície- údajnej hrádze proti extrémizmu.
Neexistujú žiadne obrázky
Neexistujú žiadne videá