M. Kočner neprestal hľadať špinu na šéfa opozície, aby pomohol sebe i Smeru

Štandardný obrázok článku

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /website/sas.sk/pages/components/tabs/tabs.php on line 29
Medializovaná informácia, že spolupracovník Mariana Kočnera Peter Tóth mal sledovať aj predsedu strany Sloboda a Solidarita (SaS) Richarda Sulíka za účelom získania kompromitujúcich informácií, presne zapadá do obrazu krajiny, ktorú ovládajú mafiánske praktiky.

Strana SaS ju berie ako dôkaz, že predseda strany Richard Sulík bol ďalšou obeťou siete zla, ktorú utkal Marian Kočner, aby mohol páchať svoje ohavné skutky a bohatnúť. Ak si položíme otázku, komu mali tieto kompromitujúce informácie odovzdať, vychádza nám jedine strana Smer-SD, na ktorú je Marian Kočner napojený a bez ktorej pomoci by si nemohol dlhé roky užívať výsadu beztrestnosti. Nie je nič prekvapujúce ani na tom, že na sliedenie a kompromitovanie využíval sieť pomocníkov od Aleny Zsuzsovej cez Petra Tótha až po vlastný kamerový systém vo svojom dome. 
Liberáli však nerozumejú tomu, prečo niektoré informácie z vyšetrovacieho spisu vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej neustále unikajú do médií, pričom v niektorých prípadoch ich pravdivosť a kontext ani nie je možné overiť nezávislými zdrojmi. Je celkom absurdné, aby orgány činné v trestnom konaní uznali Petrovi Tóthovi status chráneného svedka, ale zároveň niekto jeho výpoveď i totožnosť odovzdal médiám. 
SaS sa obáva, že tieto kontroverzné a nezákonné praktiky nakoniec pomôžu páchateľom vrážd Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej spochybniť celý vyšetrovací proces. Liberáli sú zároveň nútení pripustiť, že môže ísť o sabotáž namierenú proti poctivým policajtom a prokurátorom vo vyšetrovacích tímoch, aby na základe unikajúcich informácií boli z nich odvolaní.
Neexistujú žiadne obrázky
Neexistujú žiadne videá