Výzva SaS P. Pellegrinimu: Už konečne zdvihnite hlavu

Štandardný obrázok článku

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /website/sas.sk/pages/components/tabs/tabs.php on line 29
Peter Pellegrini je podľa strany Sloboda a Solidarita (SaS) najslabším porevolučným premiérom. Dokazuje to aj jeho vyhlásenie, že osobitný odvod pre vybrané obchodné reťazce by sa mohol zrušiť.

Znie to celkom neuveriteľne, že s takýmto názorom prichádza len krátko po tom, čo vládna koalícia tento škodlivý nezmysel schválila, a to napriek zdrvujúcej a zaslúženej kritike. Taktiež nesmieme zabúdať, že sa na podporu tohto zákona neozval na Slovensku žiaden rešpektovaný odborník, uvádzajú liberáli.
Strana SaS pripomína, že premiér P. Pellegrini je vo vleku oligarchie, ktorá si doslova osedlala Smer-SD, SNS a Most-Híd a bezohľadne koná v rozpore s verejným záujmom. „Teraz, keď je zákon platný, predseda vlády uznáva, že je zlý. No na to, aby ho koalícia zrušila, by musel ísť do krajnosti a presvedčiť poslancov strany Smer-SD, aby hlasovali spolu s opozíciou, pretože SNS zrušenie osobitného odvodu nepodporí,“ tvrdí predseda SaS Richard Sulík a podpredsedovia strany Ľubomír Galko a Jana Kiššová.
Liberáli preto vyzývajú premiéra, aby konečne zdvihol hlavu a bojoval za správnu vec.
Neexistujú žiadne obrázky
Neexistujú žiadne videá