Gašparovi nesedia dátumy. Podávame Trestné oznámenie a žiadame podrobné vyšetrenie

Gašparovi nesedia dátumy. Podávame Trestné oznámenie a žiadame podrobné vyšetrenie

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /website/sas.sk/pages/components/tabs/tabs.php on line 85
Nemôžeme mlčať, pokiaľ ide o vyšetrenie vraždy Jána Kuciaka a jeho snúbenice a nemôžeme mlčať ani pokiaľ ide o lustráciu novinárov, najmä nie, ak sa to má dotýkať prípadu asistenta poslanca NR SR Jozefa Rajtára Filipa Rybaniča.

Bývalý policajný prezident Tibor Gašpar alebo šéf finančnej spravodajskej jednotky a bývalý riaditeľ odboru podpory riadenia Pavol Vorobjov pravdepodobne pri výpovediach zavádzali. Keďže to boli oficiálne svedecké výpovede, jeden z nich klamal pod prísahou. Prípad Filipa Rybaniča bol totiž uzavretý v máji 2017 podaním obžaloby na súd, pričom prvé pojednávanie bolo 3. augusta. Lustrácia zavraždeného novinára Jána Kuciaka sa však mala odohrať na jeseň 2017. V spise z vyšetrovania Rybaniča sa však žiadna zmienka o lustrácii nenachádza. To znamená, že to bolo spravené nejakým operatívnym alebo utajeným spôsobom. Podávame trestné oznámenie na neznámeho páchateľa a žiadame vyšetriť všetky ďalšie detaily. Kto lustroval, prečo lustroval, na koho príkaz a koľko tých lustrácií bolo.

Neexistujú žiadne obrázky
Neexistujú žiadne videá