Vítame rozsudok nad L. Bašternákom a M. Kočnerom a vyjadrujeme podporu vyšetrovateľom

Vítame rozsudok nad L. Bašternákom a M. Kočnerom a vyjadrujeme podporu vyšetrovateľom

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /website/sas.sk/pages/components/tabs/tabs.php on line 85
Dnes je „deň D“, je to deň, kedy začala víťaziť spravodlivosť a zároveň deň, kedy sa zhmotnila odvaha neúnavných vyšetrovateľov, policajtov, sudcov i prokurátorov postaviť sa proti tzv. „našim ľuďom“. Dnes nastal vážny obrat – Ladislav Bašternák, majiteľ bytu, v ktorom dodnes býva Robert Fico dostal 5 rokov basy a jeho bývalého suseda Mariana Kočnera dnes obvinili z objednania ohavnej vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice.

Vítame rozhodnutie druhostupňového súdu a rozsudok nad daňovým podvodníkom Ladislavom Bašternákom. Je to obrovský krok pre spravodlivosť na Slovensku, avšak takýchto krokov musí byť viac a v našej snahe musíme pokračovať. A aj budeme. Na základe ďalších trestných oznámení poslanca SaS Jozefa Rajtára v súvislosti s inými neoprávnenými vratkami DPH toho na L. Bašternáka čaká ešte viac. Polícia postúpila v ďalšej veci a koncom februára sa začalo ďalšie trestné stíhanie vo veci prevodov bytov, z ktorých v jednom z nich býva aj prokurátor Bystrík Palovič ml. Ani odsúdením Mariana Kočnera za objednanie vraždy J. Kuciaka a M. Kušnírovej sa vyšetrovanie nekončí. Veríme, že príde na konečných objednávateľov, ktorí sú, samozrejme, ešte väčšie zvieratá ako Marian K. Spravodlivosť vedie k prevencii voči ďalšej nespravodlivosti. Vyjadrujeme podporu všetkým slušným vyšetrovateľom a držíme im palce.  

Neexistujú žiadne videá