Výzva SaS v súvislosti s vyšetrovaním vraždy J. Kuciaka a M. Kušnírovej

Štandardný obrázok článku

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /website/sas.sk/pages/components/tabs/tabs.php on line 85
Strana Sloboda a Solidarita (SaS) je šokovaná novými informáciami o tom, kto všetko je podozrivý z najvážnejších zločinov tých, ktorí potajomky ovládajú náš štát.

„Rozumieme, že za okolností, keď zjavne existuje takáto tajná zločinecká sieť, nie je ľahké riskovať a iniciatívne prenasledovať zločincov na miestach pre privilegovaných a zdanlivo nedotknuteľných,“ uviedol poslanec NR SR za SaS a tímlíder strany pre spravodlivosť Alojz Baránik.

„Vyzývame všetkých čestných policajtov a prokurátorov, aby sa bez strachu zasadili o to, aby sa Slovensko dostalo z rúk zločincov," povedal poslanec NR SR za SaS a tímlíder strany pre štíhly štát Jozef Rajtár.

„Poslanci NR SR majú ústavou zaručenú imunitu a právo nevypovedať o zdrojoch svojich informácií. Vyzývame preto každého, aby sa neváhal obrátiť na poslancov NRSR, ktorým dôveruje, aby oni mohli zverejniť informácie bez obáv z perzekúcie,“ uzavrel podpredseda SaS a tímlíder strany pre vnútornú a vonkajšiu bezpečnosť Ľubomír Galko.

Neexistujú žiadne obrázky
Neexistujú žiadne videá