Vláda zhoršuje životnú úroveň na Slovensku. V SaS sme pripravení konať

Vláda zhoršuje životnú úroveň na Slovensku. V SaS sme pripravení konať

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /website/sas.sk/pages/components/tabs/tabs.php on line 85
Všetko, čo vláda ľuďom dá, im neskôr zoberie. To, čo vládna koalícia robí, je organizovaná demoralizácia obyvateľstva s ťažkými dopadmi na našu životnú úroveň.

Ocitli sme sa v stave, keď sa politická súťaž odohráva na témach, čo všetko môže štát ľuďom dať zadarmo, aby sa prekryla jednoduchá podstata tejto vlády, že nie je schopná prijímať systematické riešenia na to, aby skutočne zlepšila životnú úroveň. Populisti však vždy skončia, lebo nemajú výsledku. Rovnako je to aj v prípade súčasnej vládnej koalície, vďaka ktorej životná úroveň na Slovensku už 4 roky klesá. Naopak, strana Sloboda a Solidarita neustále prichádza s jednoduchými opatreniami, ktoré by túto životnú úroveň na Slovensku zaručene zlepšili. Rovnako je to aj v prípade tejto schôdze, na ktorú sme priniesli niekoľko návrhov zákonov, ktoré majú pomôcť rôznym ľuďom v rôznych oblastiach života. Naše návrhy bojujú s byrokraciou a zoštíhľujú štát. Slovenská republika potrebuje mať vo vláde stranu, ktorá sa bude venovať zoštíhľovaniu štátu a systematickým a efektívnym riešeniam, ktoré budú zlepšovať životnú úroveň občanov Slovensko. Vyzývame vládnu koalíciu, aby nepolitikárčila a aby podporila naše návrhy, s ktorými prichádzame.

Neexistujú žiadne obrázky
Neexistujú žiadne videá