Výročný Kongres strany SaS: V zápase o lepšie Slovensko sa nevzdáme

Výročný Kongres strany SaS: V zápase o lepšie Slovensko sa nevzdáme

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /website/sas.sk/pages/components/tabs/tabs.php on line 85
V sobotu 22. júna 2019 sa konal výročný Kongres strany Sloboda a Solidarita pri príležitosti 10. výročia vzniku strany. Aké sú závery?

Strana SaS je odhodlaná zapojiť sa do zápasu o lepšie Slovensko. Poznáme problémy ľudí a máme riešenia, ktoré sú poctivé a funkčné. Neodradí nás ani dočasný prepad preferencií a ani úspech iných. Ten nás naopak motivuje, aby sme presvedčili občanov. Sme jedinou skonsolidovanou politickou silou, ktorá sa už desať rokov drží princípov. Veríme, že z nasledujúcich volieb vyjdeme v lepšom svetle a s lepším výsledkom ako z tých predchádzajúcich. Rovnako veríme, že si opäť získame dôveru voličov. Samozrejme, vieme, že sa musíme v niečom zmeniť – musíme lepšie využiť naše skúsenosti a pripomenúť, že máme silu, fundované odborné zázemie a pevné hodnotové základy. Máme perspektívnych lídrov a ľudí. Musíme sa vrátiť k liberálnym základom a silným ekonomickým témam, byť jednotní a počúvať sa navzájom.

Neexistujú žiadne obrázky
Neexistujú žiadne videá