Námestia neboli vypočuté. Kľúčový človek na NAKA musí byť odvolaný

Námestia neboli vypočuté. Kľúčový človek na NAKA musí byť odvolaný
Námestia neboli vypočuté. Požiadavky občanov na spravodlivú spoločnosť, ktoré po vražde Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej zazneli na námestiach, sa nenaplnili. Špina je zažratá hlboko v štátnych štruktúrach. Osobitne strana Smer-SD nemá najmenší záujem robiť radikálne kroky na ich očistu.

Slovensko potrebuje mať vo vláde a na najvyšších miestach ľudí, ktorí chcú tento chorý systém privilégií zlikvidovať; nie si ho prispôsobiť pre svoje potreby a pre potreby svojich ľudí.

Toto je kľúčová téma nadchádzajúcich parlamentných volieb. Téma, ktorá musí rezonovať u všetkých občanov, ak chceme naozaj spravodlivé Slovensko. Nie je predsa možné, aby sme tu mali vyvolených „našich“ ľudí a potom by sme tu boli my všetci.

Jeden z „našich ľudí“ je aj riaditeľ Národnej jednotky finančnej polície NAKA Bernarda Slobodníka, ktorý je prepojený na Petra P., ktorý má byť obžalovaný v súvislosti s jeho nedoplatkom na daniach. Policajného prezidenta Milana Lučanského preto vyzývame na jeho odvolanie.

Podozrenia smerujú aj na prepojenie Slobodníka s Petrom P. Spolu sa majú poznať z Levíc, kde majú obaja žiť, tráviť spolu voľný čas a vlastniť nehnuteľnosti v rovnakej bytovke. Slobodníkova dcéra mala na sociálnej sieti fotky s autom, ktoré má byť napísané na jednu z firiem Petra P. Peter P. má navyše nedoplatok na daniach vo výške vyše štyroch miliónov eur.

Neexistujú žiadne videá