Námestia neboli vypočuté. Kľúčový človek na NAKA musí byť odvolaný

Námestia neboli vypočuté. Kľúčový človek na NAKA musí byť odvolaný

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /website/sas.sk/pages/components/tabs/tabs.php on line 85
Námestia neboli vypočuté. Požiadavky občanov na spravodlivú spoločnosť, ktoré po vražde Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej zazneli na námestiach, sa nenaplnili. Špina je zažratá hlboko v štátnych štruktúrach. Osobitne strana Smer-SD nemá najmenší záujem robiť radikálne kroky na ich očistu.

Slovensko potrebuje mať vo vláde a na najvyšších miestach ľudí, ktorí chcú tento chorý systém privilégií zlikvidovať; nie si ho prispôsobiť pre svoje potreby a pre potreby svojich ľudí.

Toto je kľúčová téma nadchádzajúcich parlamentných volieb. Téma, ktorá musí rezonovať u všetkých občanov, ak chceme naozaj spravodlivé Slovensko. Nie je predsa možné, aby sme tu mali vyvolených „našich“ ľudí a potom by sme tu boli my všetci.

Jeden z „našich ľudí“ je aj riaditeľ Národnej jednotky finančnej polície NAKA Bernarda Slobodníka, ktorý je prepojený na Petra P., ktorý má byť obžalovaný v súvislosti s jeho nedoplatkom na daniach. Policajného prezidenta Milana Lučanského preto vyzývame na jeho odvolanie.

Podozrenia smerujú aj na prepojenie Slobodníka s Petrom P. Spolu sa majú poznať z Levíc, kde majú obaja žiť, tráviť spolu voľný čas a vlastniť nehnuteľnosti v rovnakej bytovke. Slobodníkova dcéra mala na sociálnej sieti fotky s autom, ktoré má byť napísané na jednu z firiem Petra P. Peter P. má navyše nedoplatok na daniach vo výške vyše štyroch miliónov eur.

Neexistujú žiadne videá