Životné prostredie

Životné prostredie
Životné prostredie je a bude medzi ľuďmi témou. Nie je im jedno, akú vodu pijú, na akej pôde pestujú plodiny, aký vzduch dýchajú. Nie je im jedno, že miesto lesov vidia len holé pláne. Nie je im jedno, akú krajinu zanechajú svojim deťom.

Životné prostredie si zaslúži pozornost a my jej v SaS chceme dat zelenú. Cistú a udržiavanú krajinu vnímame ako majetok nás všetkých, o ktorý sa treba starat a zveladovat ho, aby rástol na hodnote. Majetok, ktorý raz po nás zdedia naši potomkovia a ktorý bude v case meniacej sa klímy naša konkurencná výhoda. Uvedomujeme si, že to nie je zadarmo. Ak sa však urobí poriadne, je to investícia do nášho zdravia a cistej krajiny.

Máme riešenia. Nechceme íst cestou krátkodobých opatrení, ktoré hasia jeden strom, kým nám horí les. Cervenú tiež dávame korupcii a výnimkám. Naopak, zelenú má cesta motivácie, vzdelávania a zavádzania nových technológií. V tejto brožúrke predstavujeme návrhy od jednoduchších po komplexnejšie, vdaka ktorým postupne zvýšime hodnotu nášho životného prostredia v piatich klúcových oblastiach.

Celý obsah brožúrky Životné prostredie - Zelená investícia pre naše deti si môžete stiahnúť vo formáte .pdf zo záložky Súbory

https://www.flipgorilla.com/p/26183111565903132/show

Neexistujú žiadne obrázky
Neexistujú žiadne videá