Nepotrebujeme slabého premiéra. SaS podporí odvolanie Petra Pellegriniho

Nepotrebujeme slabého premiéra. SaS podporí odvolanie Petra Pellegriniho

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /website/sas.sk/pages/components/tabs/tabs.php on line 85
Peter Pellegrini je slabý premiér. Premiér, akého Slovenská republika v týchto časoch, keď stojíme na križovatke, nepotrebuje.

Premiér, ktorý sa vždy akoby naoko skúsil postaviť svojmu šéfovi, aby vzápätí ukázal, že jeho pánom je Robert Fico. Spravil tak pri tzv. košickej vzbure členov Smeru, ale aj naposledy pri reforme nemocníc, ktorú ešte pred pár mesiacmi na veľkolepej tlačovke ohlasoval a obhajoval spolu s ministerkou zdravotníctva pani Kalavskou.
Nie, žiadne lepšie krídlo v Smere neexistuje a prípad Moniky Jankovskej je toho ukážkovým dôkazom. Poslanci za stranu Sloboda a Solidarita preto podporia odvolanie Petra Pellegriniho v parlamente. Neuhli sme pred komplexom Bonaparte a neuhneme ani teraz. Opäť ideme vzdorovať mocným tejto krajiny, ktorý sa neštítia ničoho. Náš boj pokračuje ďalej a veríme, že vyvrcholí najbližšími voľbami, v ktorých si ľudia vyberú zmenu.

Neexistujú žiadne obrázky
Neexistujú žiadne videá