Sme pripravení vziať si našu krajinu späť

Štandardný obrázok článku

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /website/sas.sk/pages/components/tabs/tabs.php on line 85
Strana Sloboda a Solidarita (SaS) vyslala verejnosti signál, že je jednotná a pripravená bojovať za lepšie Slovensko, povedal po Mimoriadnom kongrese SaS staronový predseda strany Richard Sulík. Ten získal v tajnej voľbe podporu 135 členov.

„Ďakujem všetkým za prejavenú dôveru. Vážim si, že na kongres prišlo viac ako dve tretiny našich členov. Je to silný signál pre našich voličov, že sme jednotní a máme predpoklad spraviť dobrý výsledok. Slová o kritikoch a vzbúrencoch sú minulosťou. Dnes sa strana zomkla a ide jednotná do volieb,“ povedal novozvolený predseda SaS Richard Sulík.

Podľa Sulíka je po Mimoriadnom kongrese strana teraz ešte silnejšia. „SaS už viackrát ukázala, že dokáže uhrať dobrý a prekvapivý výsledok. Ideme sa pobiť za zdravý rozum a Slovensko, kde sa oplatí podnikať, pracovať a žiť. Deň zúčtovania so slabou a unavenou vládou sa blíži. Máme najlepší program a sme pripravení. Vezmime si našu krajinu späť,“ vyzval členov SaS predseda strany Richard Sulík, ktorý týmto dňom odštartoval volebnú kampaň.

Neexistujú žiadne obrázky
Neexistujú žiadne videá