Slovensko má nádej, Glváč končí!

Štandardný obrázok článku

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /website/sas.sk/pages/components/tabs/tabs.php on line 85
Neskoro, ale predsa. Tlak demokratickej opozície zabral a Martin Glváč, ktorý bol hanbou Slovenska, odstupuje z funkcie podpredsedu NR SR. Vo svojom stanovisku to uviedla strana Sloboda a Solidarita (SaS).

„Celému Slovensku bolo jasné, že človek s takouto povesťou a takýmto prepojením na mafiu, nemôže zastávať funkciu podpredsedu NR SR. Zároveň sa však ukázalo, že práca z opozície má svoj zmysel. Aj vďaka nášmu tlaku a snahe o opätovné zvolanie mimoriadnej schôdze, Glváč radšej odstúpil. Tento človek, nielenže poškodzoval koalíciu, čo pochopil už aj Béla Bugár, ale poškodzoval aj imidž našej krajiny. Je to malé víťazstvo, avšak veľký boj nás ešte len čaká – a to voľby 2020, kedy musí prísť k výmene tejto prehnitej vlády. Jediný spôsob pre predstaviteľov Smeru, ako sa nedostať do basy, je udržať sa pri moci. Keď odstupuje už aj taký nedotknuteľný smerák, akým je Martin Glváč, znamená to, že Slovensko má nádej,“ reagoval predseda SaS Richard Sulík.

Neexistujú žiadne obrázky
Neexistujú žiadne videá