Pán poslanec Fico, vráťte sa do lavice!

Štandardný obrázok článku

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /website/sas.sk/pages/components/tabs/tabs.php on line 85
Poslanci NR SR za stranu Sloboda a Solidarita (SaS) žiadajú predsedu Smer-SD Robert Fica, aby zaujal svoje miesto v pléne parlamentu a prišiel diskutovať o štátnom rozpočte.

„Skutočne radi by sme videli plnú sálu, ale najmä by sme radi videli skrachovaného poslanca Roberta Fica. Ten vyradil 60 návrhov zákonov z programu schôdze, pretože chcel veľa priestoru na kvalitné prerokovanie rozpočtu. Sám tu však nie je a nediskutuje. Ukazuje sa, že jeho úmysel bol skutočne nečestný a v skutočnosti išlo len o snahu umlčať opozíciu,“ uviedol predseda poslaneckého klubu SaS Milan Laurečník.

Podľa liberálov je nedôstojné, že predseda Smeru nejde pri najdôležitejšom zákone roka príkladom pre svojich kolegov. „Pán poslanec Fico, vyzývam Vás, zaujmite svoje miesto a vráťte sa do lavice. Mali by ste tu sedieť prvý a ísť príkladom všetkým koaličným poslancom. Avšak ako vidíme, „veľmi“ Vám záleží na kvalitnej debate,“ povedal v rozprave poslanec NR SR za SaS a člen finančného výboru Marián Viskupič.

Neexistujú žiadne obrázky
Neexistujú žiadne videá