Zbavili sme sa toho najhoršieho, čo kedy postihlo výkon spravodlivosti

Štandardný obrázok článku

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /website/sas.sk/pages/components/tabs/tabs.php on line 85
Dnes je významný deň v boji za očistu justície. Vďaka legislatívnej iniciatíve poslanca NR SR za stranu Sloboda a Solidarita (SaS) Alojza Baránika sa Štefan Harabin podaním kandidačnej listiny s jeho menom definitívne vylúčil z radov sudcov. Proces oznámenia uvedenej skutočnosti pani prezidentke, ktorý bude nasledovať, už nič nezmení na skutočnosti, že sa Slovensko navždy zbavilo toho najhoršieho, čo kedy postihlo výkon spravodlivosti.

„Štefan Harabin sa teraz môže legálne venovať politike. Činnosti, ktorú po dlhú dobu až doteraz robil ako sudca za sudcovský plat, protiprávne. Navyše bez toho, že by to podstatnej časti jeho kolegov, ministrom či iným politikom príliš vadilo. Tí teraz dúfajú, že Harabin účinne zabojuje proti vlne odporu, ktorá sa v celej spoločnosti zdvihla voči bezpráviu a neporiadkom v živote našej spoločnosti. Dúfajú, že Harabin zachráni všetkých sudcov a politikov, ktorí sa našli v Kočnerovej Threeme, ako aj mafiánsky štátny systém, ktorý pomáhal budovať. My naopak dúfame, že vo voľbách nezíska ani 5 % a jeho meno navždy zapadne prachom,“ povedal tímlíder strany pre spravodlivosť Alojz Baránik.

Neexistujú žiadne obrázky
Neexistujú žiadne videá