Je najvyšší čas urobiť koniec s touto zlodejskou vládou

Štandardný obrázok článku

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /website/sas.sk/pages/components/tabs/tabs.php on line 85
Zlodeji zo Smeru a SNS zneužívajú peniaze občanov na vlastnú volebnú kampaň. Vláda by mala už len kúriť a svietiť a nie bezočivo klamať verejnosť. Vo svojej reakcii to uviedla strana Sloboda a Solidarita (SaS).

„Premiér Peter Pellegrini navyše bez hanby klame a šíri poplašné správy o tom, že sem príde vláda, ktorá sa nebude starať o seniorov či rodiny s deťmi. Nie je to pravda, SaS má konkrétne riešenia aj pre seniorov, ako napríklad zavedenie tzv. Seniorcard, zľavovej karty pre dôchodcov. Vďaka tomu budú mať dôchodcovia zľavy od cestovania vlakmi a autobusmi až po účty za energie či lieky. Žiadne z našich opatrení nepripraví dôchodcov ani o jeden jediný cent,“ uviedol predseda SaS Richard Sulík.

Podľa SaS však Peter Pellegrini spolu s Andrejom Dankom melú z posledného. „Pretože Danko, namiesto toho, aby spravil všetko pre zrušenie zmluvy na mýtny tender, prichádza s nezmyselným návrhom na zrušenie diaľničných známok. Je najvyšší čas urobiť koniec s touto zlodejskou vládou, ktorá sa z posledného snaží volebnou korupciou udržať pri moci,“ uzavrel Richard Sulík.

Neexistujú žiadne obrázky
Neexistujú žiadne videá