Sloboda a Solidarita (SaS)

www.eurovolby2019.sk

www.eurovolby2019.sk

Eurošpeciál

Eurošpeciál

Alternatíva existuje

Alternatíva existuje

Len verejný tlak dokáže ochrániť nezávislosť Ústavného súdu

Len verejný tlak dokáže ochrániť nezávislosť Ústavného súdu

PRIPRAVENÍ NA #2020!

PRIPRAVENÍ NA #2020!

UDALOSTI

29
Má

Anna Zemanová o zelených témach v Sobranciach

01:05
Pizzeria Megyco, ul. Kapitána Nálepku, Sobrance

#sasvregionoch Trápia vás témy životného prostredia? Nie je vám jedno, v akom stave je príroda na Zemplíne? Máme pre vás skvelý tip. Pozývame vás na diskusiu s poslankyňou NR SR a tímlíderkou SaS pre životné prostredie Annou Zemanovou, ktorá dá vašim otázkam zelenú. Tešíme sa na vás!

30
Má

Životné prostredie na Zemplíne s Annou Zemanovou

23:05
La Bonté de Michel, Obchodná 4 (Tržnica), Michalovce

#sasvregionoch Ak aj vás trápi životné prostredie na Zemplíne, prijmite naše pozvanie na verejnú diskusiu v Michalovciach, kde dá Anna Zemanová zelenú aj vašim otázkam. Reč bude o PCB látkach v regióne, skládke v Michalovciach či o používaní pesticídov poľnohospodármi. Všetci ste srdečne vítaní!

31
Má

Deň detí s SaS v Bratislave

21:05
Partizánska lúka, Železná studnička, Cesta Mládeže, Bratislava

Už viete, ako strávite Medzinárodný deň detí? V strane Sloboda a Solidarita sme pre vás aj tento rok pripravili jedinečný program. Deň plný zážitkov pod záštitou podpredsedníčky SaS Jany Kiššovej štartujeme o 15:30 hod. Spoločne s vašimi deťmi sa môžete tešiť na bohatý program. Tešiť sa môžete na rôzne športové aktivity, trampolína, maľovanie na tvár, sladká odmena a ako zlatý klinec programu sa predstaví aj kúzelník. Všetci ste srdečne vítaní :)