Sloboda a Solidarita (SaS)

Riešenia SaS na zníženie počtu exekúcií

Riešenia SaS na zníženie počtu exekúcií

Otvorili sme kancelárie vo všetkých krajských mestách

Otvorili sme kancelárie vo všetkých krajských mestách

Slovensko podľa SaS

Slovensko podľa SaS

POĎ DO VOLEBNEJ KOMISIE

POĎ DO VOLEBNEJ KOMISIE

UDALOSTI

19
SEP

Richard Sulík v Dolnom Kubíne

23:09
Hotel Park Radlinského 21, 026 01 Dolný Kubín, Slovensko

#sasvregionoch Po návšteve východného Slovenska smeruje Richard Sulík na Oravu. Pri tejto príležitosti vás pozývame do Dolného Kubína na verejnú diskusiu o aktuálnych spoločensko-politických témach. Tešíme sa na vás!

21
SEP

Richard Sulík v Zlatých Moravciach

20:09
Zlaté Moravce, Topolčianky

#sasvregionoch Na predsedu SaS čaká po návšteve východného Slovenska a Oravy ďalší Regionálny deň v Nitrianskom kraji. Pozývame vás na verejnú diskusiu o aktuálnych témach trápiacich Slovensko v Zlatých Moravciach. Tešíme sa na vás.#sasvregionoch Na predsedu SaS čaká po návšteve východného Slovenska a Oravy ďalší Regionálny deň v Nitrianskom kraji. Pozývame vás na verejnú diskusiu o aktuálnych témach trápiacich Slovensko v Zlatých Moravciach. Tešíme sa na vás.

29
SEP

Beh v Banskej Štiavnici so SaSkou

17:09
Tabaková 1, Banská Štiavnica

#sasvregionoch Príďte si v sobotu 29. 9. 2018 prevetrať hlavu do Banskej Štiavnice, kde sa uskutoční 2. ročník behu poslancov a priaznivcov strany Sloboda a Solidarita. Súťažiť sa bude vo všetkých kategóriách. Tie detské štartujú o 11:00 hod., hlavné kategórie majú naplánovaný začiatok na 12:00 hod. Prihlasovať sa môžete na adrese sedacky@sedacky.com. Teší sa na vás predseda SaS Richard Sulík spolu s poslancami NR SR Karolom Galekom a Martinom Klusom.