Sloboda a Solidarita (SaS)

www.eurovolby2019.sk

www.eurovolby2019.sk

Eurošpeciál

Eurošpeciál

Alternatíva existuje

Alternatíva existuje

Len verejný tlak dokáže ochrániť nezávislosť Ústavného súdu

Len verejný tlak dokáže ochrániť nezávislosť Ústavného súdu

PRIPRAVENÍ NA #2020!

PRIPRAVENÍ NA #2020!

UDALOSTI

26
APR

Eurokampaň SaS v Prešove

20:04
Ochutnávka: Hlavná 51, Prešov, 14:00 – 18:00 hod. EuroShow: Hotel Dukla, Námestie legionárov 2, Prešov, 19:00 – 21:00 hod.

ZDRAVÝ ROZUM JE NAJLEPŠÍ RECEPT, preto vám spolu so šéfkuchárom Marcelom Ihnačákom navaríme národné jedlo každej členskej krajiny EÚ. V Prešove to bude bulharský Pilaf. Zároveň známy režisér Nikita Slovák vo svojej EuroShow vyspovedá TOP 3 kandidátov strany SaS do Európskeho parlamentu – Eugena Jurzycu, Alojza Baránika a Luciu Ďuriš Nicholsonovú. Príďte si pochutnať a spoznať našich kandidátov. Tešíme sa na vás

26
APR

Poslanci SaS v Brezne

23:04
Reštaurácia Omega, Švermová 7, Brezno

#sasvregionoch Poslanci SaS opäť vyrážajú do regiónov. Jana Kiššová, Martin Klus a Miroslav Ivan budú s vami debatovať v Brezne. Témy diskusie sú: podnikateľské prostredie, zahraničná politika, rozvoj cestnej a železničnej infraštruktúry. Všetci ste srdečne vítaní.

27
APR

Banskobystrická SaSkoštovka

20:04
Dolná 16, Banská Bystrica

#sasvregionoch V sobotu 27. apríla bude Banská Bystrica žiť najmä ochutnávaním dobrého vínka v príjemnej atmosfére už tradičného podujatia. No a pri takejto príležitosti samozrejme nemôžu chýbať SaSkári. Preto sme aj tento pre okoloidúcich pripravili malé prekvapenie v podobe Rišovce - tajného likérového receptu nášho predsedu a drobného občerstvenia. Tešia sa na vás predseda SaS Richard Sulík, poslanec NR SR a kandidát na poslanca Európskeho parlamentu s č. 10 Karol Galek, poslanec NR SR a tímlíder SaS pre zahraničnú politiku a politický systém Martin Klus a regionálni zástupcovia strany.