Sloboda a Solidarita (SaS)

Naši kandidáti v komunálnych voľbách

Naši kandidáti v komunálnych voľbách

SaS v regiónoch Špeciál - Komunálne voľby 2018

SaS v regiónoch Špeciál - Komunálne voľby 2018

Spravme Slovensko lepším

Spravme Slovensko lepším

Máme vlastný návrh na voľbu ústavných sudcov

Máme vlastný návrh na voľbu ústavných sudcov

Získajte hygienickú príručku

Získajte hygienickú príručku

UDALOSTI

14
NOV

Diskusia s Martinom Klusom v Prešove

23:11
Penzión TAVEL, Slovenská 19, Prešov

#sasvregionoch Zaujíma vás ďalšie zahranično-politické smerovanie Slovenska? Nás v strane SaS áno. Pozývame vás preto na diskusiu do Prešova na tému „Má byť Slovensko proruské alebo proamerické?“ Teší sa na vás poslanec NR SR a tímlíder SaS pre zahraničnú politiku a politický systém Martin Klus.

17
NOV

Postavili sme sa moci: Spomienka na November ´89 v Nitre

23:11
Pešia zóna, Trattoria Moretti, Sládkovičova 15, Nitra

#sasvregionoch Dnes v časoch demokracie nesmieme byť hluchí ani slepí. Nemôžeme si zakrývať oči pred tým, čo sa na Slovensku deje. Postavili sme sa moci vtedy, postavme sa jej aj dnes. V sobotu 17. novembra 2018 odštartujeme spomienkové stretnutie na námestí na pešej zóne (bývalý Dom módy). Následne sa presunieme do Trattorie Moretti, kde od 18:00 bude prebiehať verejná diskusia s poslancami NR SR z SaS Janou Kiššovou a Radoslavom Pavelkom. A možno príde aj predseda SaS Richard Sulík. Tešíme sa na vás.

27
NOV

Diskusia SaS: Eurofondy a Slovensko po roku 2020

23:11
Liberálny dom, Priemyselná 8, Bratislava

Po roku 2020 začne v EÚ nové programové obdobie a Slovensko dostane opäť niekoľko miliárd z eurofondov. Na Slovensku sa však eurofondy stali predmetom rozkrádania a korupcie. My v strane Sloboda a Solidarita sme pripravení prevziať zodpovednosť aj za túto problematiku. Ak sa chcete dozvedieť o našich zámeroch viac, pozývame vás na verejnú diskusiu na tému: „Eurofondy a Slovensko po roku 2020. Vízia, princípy a riešenia strany SaS.“ Diskutovať s vami prídu Lucia Ď. Nicholsonová, Ladislav Miko, Ján Rudolf, moderuje Richard Sulík. Tešíme sa na vás.